نتایج جستجو برای عبارت :

معرفی کتاب «ایران و اسرائیل در دوران سلطنت پهلوی»؛ بخش اول

زراعة الاسنان فی ایران
تهدف زراعة الاسنان فی ایران الى غرس زرعات معدنیة جدیدة مكان الاسنان، عن طریق استبدال الاسنان التالفة او المعطوبة، او لتعویض الاسنان المفقودة، وذلك نتیجة لامراض تتسبب فی تلف متقدم بالاسنان.زراعة الأسنان فی ایران لهدف تجمیلی ووظیفی، وهی تحل مكان الأسنان الطبیعیة. ودائمیة مدى الحیاة، كما نقوم بعملیات زرع الاسنان فی كل الحالات سواء كان عندكم سن مفقود واحد او اثنان او مجموعة.
تستخدم فی مراكز طب الاسنان فی ایران أفضل ا
زراعة الاسنان فی ایران
تهدف زراعة الاسنان فی ایران الى غرس زرعات معدنیة جدیدة مكان الاسنان، عن
طریق استبدال الاسنان التالفة او المعطوبة، او لتعویض الاسنان المفقودة،
وذلك نتیجة لامراض تتسبب فی تلف متقدم بالاسنان.
زراعة الأسنان فی ایران لهدف تجمیلی ووظیفی، وهی تحل مكان الأسنان
الطبیعیة. ودائمیة مدى الحیاة، كما نقوم بعملیات زرع الاسنان فی كل الحالات
سواء كان عندكم سن مفقود واحد او اثنان او مجموعة.
تستخدم فی مراكز طب الاسنان فی ایران أ
کتاب «ایران و اسرائیل در دوران سلطنت پهلوی» اثری است که توسط «محمدتقی تقی‌پور» پژوهشگر مسائل فلسطین و صهیونیسم تألیف شده و جلد اول آن در سال 1390 به همت نشر «موسسه مطالعات و پژوهش‌های سیاسی» به چاپ و انتشار رسیده است. نویسنده در این اثر با ارائه مستندات به بررسی روابط پنهانی و عمیق حکومت پهلوی با رژیم صهیونیستی پرداخته است. اثر مذکور بر پایه و محور اسناد و مدارک به دست آمده از آن دوران، به ویژه اسناد وزارت امور خارجه و نمایندگی دولت شاهنشاهی
بعد از هرج و مرجی که در اوائل مشروطه به وجود آمد، به فاصله‌ی چند سال، همان دولت بیگانه‌ی سلطه‌گر خارجی _یعنی انگلیس_ یک دیکتاتور خشن و بیرحم و بسیار خطرناک‌تر از سلاطین قبل از مشروطه _یعنی مظفرالدین شاه و ناصرالدین شاه_ را بر سر کار آورد که او رضا خان بود. دیکتاتورىِ رضا خان بمراتب از دیکتاتوری ناصرالدین شاه و مظفرالدین شاه برای کشور و ملت ما بدتر و خشن‌تر بود که انگلیس‌ها او را سر کار آوردند. در واقع ما از دوران استبداد، وارد دوران آزادی ن
رضا شاه ها (سلطنت طلب ها) می گویند در انتخابات شرکت نکنید. می دانید برای چه ؟
برای اینکه با شرکت در انتخابات ، به آنها می گوییم ما نظام مان را دوست داریم و نمی خواهیم شما پهلوی ها (که دوران نحس سلطنت تان نقل محافل است. اشرف پهلوی که با سگ ، شهوت رانی می کرد ، با مردان مختلف راحت بود و ازدواج باز انجام می داد ، قمار باز و بزرگ ترین قاچاقچی کشور بود) دوباره بر این مملکت حکومت کنید.
حال بیایید و بین کاندیداها حتی در بدترین حالت (بین بد و بدتر ) بد را انت
کسانی که مایلند تا بلیط جزیره کیش را خریداری کنند با ما در این مطلب همراه باشند تا با تاریخچه این جزیره زیبا در خلیج فارس بیشتر آشنا شوند. جزیره کیش مانند یک کشتی کوچکی است که در دل دریای خلیج فارس آرام نشسته است. این جزیره را در ایام های نه چندان دور گذشته به نام قیس که ظاهری بیضی شکل داشت می شناختند. اگر بخواهیم تاریخ را ورق بزنیم و مهمترین دوران سلطنت در این جزیره را کشف کنیم بدون شک تمامی ما به دوران هخامنشیان برخورد خواهیم کرد. کیش در این د
2381 - با وجود ادعاهای ناسیونالیستی و
باستان‌گراییِ سلطنت‌طلبان و پهلوی‌دوستها، «رضا شاه» دارای پدری به نام
«عباسعلی‌خان» اهل آلاشت بود که در ازای گرفتن طَلبش، برای دومین بار با
دختر بچه‌ای اهل قفقاز با نام مستعار «نوش‌آفرین» ازدواج کرد که اصل و
نسبتش مشخص نیست. حاصل این ازدواج «رضا میرپنج» بود!
برگرفته از کتاب «رضا شاه از تولد تا سلطنت» و goo.gl/ZQFKWC
دانلود فایل اصلی
سلطنت خشایار شاه
نام فایل : سلطنت خشایار شاه فرمت : .doc تعداد صفحه/اسلاید : 17 حجم : 28 مگابایت سلطنت خشایارشاخشایارشا در سن سی و شش سالگی به سلطنت رسید و در آغاز سلطنت شورشی را که در مصر برپا شده بود فرونشاند و بعد به بابل رفت و شورشهای آنجا را نیز سرکوب کرد. در این جنگ قسمت اعظم بابل ویران ...
دریافت فایل
بسم اللهمی‌خواهم به شمال مملکت بروم، سفیر #انگلیس اعتراض می‌کند؛ می‌خواهم به جنوب بروم، سفیر روس اعتراض می‌کند. ای مرده‌شور این سلطنت را ببرد که #شاه حق ندارد به شمال و جنوب مملکتش مسافرت نماید!ناصرالدین شاه قاجار(تاریخ سیاسی معاصر ایران، سید جلال‌الدین مدنی، ص۷۱ - به نقل از حدیث پیمانه، حمید پارسانیا)
پ.ن. هیچ... دم بچه‌های  «عزیز» سپاه گرم... العزة لله و لرسوله و للمؤمنین.
همچنان که مستحضر هستید، دوازدهمین کتاب سیر مطالعاتی تمدن ساز، کتاب دوران جدید عالم است که به نقد تجدد و تمدن غرب می‌پردازد. به جهت اهمیت موضوعِ کتاب و ارتباط آن با بیانیه‌ی گام دوم انقلاب، از امشب با  تدریس و توضیح کتاب دوران جدید عالم در خدمت شما خواهیم بود.
دریافت تدریس اول     حجم: 15 مگ  مدت: 16 دقیقه

اینک که به یاری مزدا تاج شاهی بر سر گذاشته‌ام اعلام میکنم که تا روزی که من زنده هستم و مزدا توفیق سلطنت را به من میدهد دین وآیین و رسوم ملت هایی که من پادشاه آنها هستم را محترم خواهم شمرد و نخواهم گذاشت که حکام و زیر دستان من، رسوم ملت هایی که من پادشاه‌شان هستم یا ملتهای دیگر را مورد تحقیر قرار بدهند یا به آنها توهین نمایند.
من از امروز که تاج سلطنت را به سر نهاده‌ام تا روزی که زنده هستم هرگز سلطنت خود را بر هیچ ملتی تحمیل نخواهم کرد و هر مل
 آقای رضا پهلوی ـ حالم از بوی گند نظام سلطنتی بابات و بابا بزرگت به هم می خوره!این که در قرن ۲۱ هنوز فسیل هائی باشن که شاخص مشروعیت یک حکومت رو در «اسپرم اعلی حضرت» و انتقال آن سلطنت را از طریق انتقال همان «اسپرم» به صلب «آقازاده اعلی حضرت» فلسفه بافی می کنند! چنین فسیل هائی قبل از سلطنت شایسته تاکسیدرمی اند!وجود شما توهین به شعور بشریته!ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداریوش سجادی@dariushsajjadi44
فرزندم 
در مکتب ولایت برای رشد روحت ، مثل رشد جسمی ات، دوران امیری داری... بعدش دوران اسیری و تربیتی داری... و ان شا الله بعدش دوران وزیری داری... و اگر قابل بشی دوران اب شدن یا ام شدن هم داری...
بدون که نه در جمال و نوازش دوران امیری باید توقف کنی...
نه در جلال و تشر دوران اسیری...
و نه وقتی در دوران وزارت به اختیارت خیلی احترام میذارن و تو رو صاحب رای میدونن...
همه اینها باید باشه اما اگر در اون جلوات غرق بشی متوقف میشی...
قرار بود توی وبلاگ هم کتاب معرفی کنم و هم فیلم که در زمینه معرفی کتاب کلی تنبلی کردم و این اصلا خوب نیست. و این بار دوتا کتاب معرفی میکنم.
1_ کتاب جیبی پر از بادام و ماه               نوشته ژیلا تقی زاده
کتاب تقریبا قدیمی است و نشر حوض نقره چاپش کرده.قصه روایتگر روزهای زندگی یک خانواده پر جمعیت و اصیل تهرانی است.روایت روزها و اتفاقات ساده که بخشی از زندگی همه آدم ها است.نویسنده دنبال بیان و روایت یک موضوع خاص نیست،اما قلمش طوری گیرا و دلنشین است ک
حبیب لوی نویسنده یهودی  در خصوص نقش رضاخان، در شکوفایی،‌ عظمت و آزادی اقلیت یهودی می‌نویسد:«بدون تردید جلوس رضاشاه کبیر بر تخت سلطنت ایران یکی از واقعیات تاریخی مهم این کشور به‌شمار می‌رود. سلطنت این پادشاه بزرگ، انقلاب عظیمی در بهبود وضع آزادی و آسایش یهودیان ایران پدید آورد و اگر گفته شود که زمان رضاشاه کبیر برای یهودیان ایران نظیر زمان کوروش کبیر و عصر فرزند او محمدرضا شاه، نظیر عصر داریوش اول گردید، راه اغراق نپیموده‌ایم. آزادی یه
سابقه ساخت خرقه و پارچه در جمهوری اسلامی ایران به پیشین از اسلام برمیگردد که به پادشاهی هفتواد در بم منسوب شده شده است . در آن عصر سه جور لباس و پارچه از ابریشم تهیه و تنظیم می‌شده‌است .
مدل اولیه دیبا بوده که به لباس ابریشمی معمولی رنگی گفته می‌شده‌است . گونه دوم مغایر گفته لغتنامه پزشک معالج معین پرنیان بود که به خرقه ابریشمی یک سری رنگ و اکثر تایم ها هفت رنگ اطلاق می‌شده که در برخی مورد ها دارای طرح گل بین پارچه نیز بوده‌است . مدل سوم و کا
امام على علیه السلام فرمودند:
العِلمُ سُلطانٌ، مَن وَجَدَهُ صالَ بِهِ، ومَن لَم یَجِدهُ صیلَ عَلَیهِ؛
دانش، سلطنت و قدرت است، هر که آن را بیابد، با آن یورش برد و هر که آن را از دست بدهد، بر او یورش برند.
شرح‏ نهج البلاغه، ابن ابی الحدید، ج ۲۰، ص ۳۱۹
ادامه مطلب

تو را دوست دارمو این دوست داشتن حقیقتی است ڪه مرا به زندگی دلبسته می‌ڪند...

شده آنقَدَر محوِ چشمهایش باشىکه صدایش را نشنوى...؟
 ❤️❤️❤️

ـن مـیـتونـم... دنیارو... یه دســتــی فتح کنم!! به شرطـی که... اون یکی دسـتـمو تــو گرفته باشی

❤️❤️❤️

احســــــاست عاشـــقانه هایت لحظه های بودنــــت همــه را دیــوانه وار دوستـــ دارم امّــا هیچـکدام به دوست داشــتن خودتـــ نمیرســـد . .
❤️❤️❤️
اگه سلطنت بلد نباشم سلطنت نمیکنمٍ اگه ز
⚜️ لمعه – تدریس متن شهید اول  استاد حائری ♻️ کتاب الطهارة♻️ کتاب الصلاة♻️ کتاب الزکاة♻️ کتاب الخمس♻️ کتاب الصوم♻️ کتاب الحج♻️ کتاب الجهاد♻️ کتاب الکفارات♻️ کتاب النذر♻️ کتاب القض♻️ کتاب الوقف♻️ کتاب العطیة♻️ کتاب المتاجر♻️ کتاب الدین♻️ کتاب الرهن♻️ کتاب الحجر♻️ کتاب الضمان♻️ کتاب الحوالة♻️ کتاب الکفالة♻️ کتاب الصلح♻️ کتاب الشرکة♻️ کتاب المضاربة♻️ کتاب الودیعة♻️ کتاب الاجارة♻️ کتاب الجعالة   تعداد جلس
اهمّیّت نظام اسلامی از لحاظ ابعاد ایرانی در این‌هاست: اوّلاّ صددرصد مردمی است؛ ثانیاّ نقطه‌ی مقابل چیزی است که قرن‌های متمادی کشور ما از آن رنج برده بود؛ یعنی ایدئولوژی سلطنت و کارگزاران سلطنتی. 
┄┅═══✼✼═══┅┄
نظام اسلامی و انقلاب اسلامی همان‌ کاری را کرد که ملّیّت برای یک ملّت می‌کند؛ یعنی همه احساس خودمانی‌گری کردند و شعار دادند. در کشورهای دوردست، نام فرزندان خود را، نام شخصیّت‌های انقلاب گذاشتند. شعرای بزرگ عرب که ما نام آن
یک کتاب سه جلدی و خوش خوان.ردیف بالای قفسه کتاب فروشی نشسته بود و خوب برای خودش سلطنت می کرد و پر از 
داستان های کوتاه ایرانی از سال 1300 تا همین پارسال اون هم از بزرگ علوی و صادق هدایت بگیر تا نویسنده های همین
روزها.آخ نمی دانید که ورق زدنش چه حال خوبی به آدم می داد ،دیگه بماند خریدنش و هر شب یک داستانش را خواندن
کتاب ها را که داشتیم ورق میزدیم سراغ ماشین حساب گوشی هم رفتیم.عدد زدیم و جمع کردیم که آخر مساوی،دیدیم گویا 
قیمت سر به فلک زده و فعلا با
نام : شاهزاده جونگمیونگ , Hwajung ژانر : تاریخی , عاشقانه , فانتزی کارگردان : Kim Sang-Ho نویسنده : Kim Yi-Young شبکه : MBC محصول : کره ی جنوبی تعداد قسمت ها : 50 فرمت : MKV حجم : 200 MB لینک دانلود : مستقیم – Direct خلاصه داستان : داستان این سریال مربوط به دوران زندگی شاهزاده خانم جونگ میونگ است. شاهزاده خانم جونگمیونگ، دختر (آخرین فرزند) وارث به حق شاه سونجو (یعنی شاهزاده یونگچانگ بزرگ)، در سلسله چوسان است او فقط دو سال داشت که سونجو مجبور شد به دلیل بیماری سلطنتش را به ی
«من منچستر‌یونایتد را دوست دارم» اثر مهدی یزدانی خرم.
این کتاب به سبک کاملا متفاوتی نوشته شده. داستان‌های متوالی و تو‌در‌تو درمورد افراد مختلف که ممکنه درمورد هر شخصیت و حادثه‌ی کتاب فقط چند خط نوشته شده باشه و درنهایت آدم‌ها و حوادث متفاوتی به‌طور زنجیروار به هم مرتبط شدن. کتاب، حوادث دهه ۲۰ و ۳۰ ایران رو به تصویر میکشه. از اشغال ایران توسط متفقین تا نخست‌وزیری مصدق و کودتای ۲۸ مرداد. فضای جامعه در اون سال‌ها به تصویر کشیده شده. از سلط
«گزارش محرمانه» اثر تام راب اسمیت. دومین جلد از سه‌گانه کودک ۴۴.
در ادامه‌ی جلد اول، این بار وضعیت شوروی در دوران پس از استالین و زمانی که نیکیتا خروشچف از دوره‌ی استالین و عملکرد او و کا‌گ‌ب در اون دوران انتقاد میکنه، به تصویر کشیده میشه. زمانی که کشور دچار شورش میشه و از افسران کا‌گ‌ب انتقام‌گیری میشه. و لئو که بعد از وقایع جلد اول تلاش میکنه تا از کا‌گ‌ب و گذشته خودش فاصله بگیره، درگیر این موضوعات و انتقام‌گیری‌ها میشه.
جلد دوم کت
اصول و مراقبت های مادر قبل و بعد از زایمان نوزادمجموعه کتب فرزند دلبند - اصول و مراقبت های مادر قبل و بعد از زایمان
نوزاد - معرفی کوتاه:در کتاب حاضر، اصول و مراقبت‌های مادر قبل و بعد از
زایمان نوزاد مطرح شده است. ابتدا در خصوص سن بارداری نکاتی ذکر شده و در
خصوص نوع وضع حمل صحبت شده است. سپس پیرامون انجام تمرینات ورزشی در زمان
بارداری و پس از زایمان نکاتی مطرح شده است. در ادامه دربارۀ افسردگی پس از
زایمان، دیابت بارداری، شنا در دوران بارداری
تصاویر و متن در کتاب کودک من 1 کاملا اختصاصی و سفارشی می باشد. موضوع این کتاب می تواند برگرفته از واقعیتی در زندگی او باشد یا خاطره ای شیرین از دوران کودکی اش. شاید هم داستانی تخیلی مبتنی بر هدفی خاص (آموزشی یا تربیتی) که در هر حال به دو صورت شعر یا نثر ارائه می شود.
تصاویر و متن در کتاب کودک من 1 کاملا اختصاصی و سفارشی می باشد. موضوع این کتاب می تواند برگرفته از واقعیتی در زندگی او باشد یا خاطره ای شیرین از دوران کودکی اش. شاید هم داستانی تخیلی مبتنی بر هدفی خاص (آموزشی یا تربیتی) که در هر حال به دو صورت شعر یا نثر ارائه می شود.

در دوران نامزدی چه سوالاتی بپرسیم تا بهترین نتیجه را بگیریم؟ این سوال بسیاری از بازدیدکنندگان سایت روانشناسی ویکی روان است. خب، دوران نامزدی یا دوران آشنایی یکی از مهم ترین فصل های پیش از ازدواج است که باید با دقت زیادی طی شود، اما سوال این است که در دوران نامزدی چه سوالاتی بپرسیم و چه دل مشغولی هایی داشته باشیم؟ در ادامه این مطلب به مهم ترین سوالات دوران نامزدی از دید روانشانسی و علمی میپردازیم.
منبع : در دوران نامزدی چه سوالاتی بپرسیم

"پس شما این گونه دعا کنید: نام تو مقدس باد. پادشاهی تو بیاید. اراده تو، چنانکه در آسمان انجام می شود، بر زمین نیز به انجام رسد.

انجیل مَتی، باب 6، آیات 10- 9
انجیل مَتی یک از اناجیل چهارگانه عهد جدید می باشد که عیسی را به عنوان همان ماشیح موعود بیان می کند. باب 6 انجیل مَتی بیان کننده تعالیم آسمانی همچون صدقه، روزه، دعا و ... است. آیات 9 و 10 به طور خاص به مبحث دعا می پردازد.

برنامه مطالعه سالیانه کتاب مقدس (عهد قدیم و عهد جدید)
روز دوم

عهد عتیق

دانلود کتاب صوتی جان شیفته - (مجموعه کامل)

دانلود فایل

فایل تایید شده: کتاب صوتی جان شیفته جلد 1 تا 4knowledgestorm.dambook.ir › knowledgestorm › htmlفایل تایید شده: کتاب صوتی جان شیفته جلد 1 تا 4 | knowledgestorm | 4703. سلام و عرض ادب فراوان خدمت شما پژوهشگر عزیز و دوستدار علم. هموطن عزیز جهت دریافت ...
دانلود کتاب جان شیفته رومن رولان (صوتی) | فروشگاه موفقیتwww.mokas.ir › کتاب های صوتیدانلود کتاب جان شیفته رومن رولان (صوتی) »» رومن رولان خود می‌نویسد: «قهرمان ا
وقتی فهمیدم فیلمی از این کتاب ساخته شده، گفتم باید حتما قبل از اینکه فیلمش رو ببینم، کتابش رو بخونم.صفا و صداقتی که در این روایت است و شیوایی و جذابیتی که در قلم نویسنده وجود دارد، در مجموع کتابی عالی رقم زده است.تا به حال از این زاویه و دید دفاع مقدس را نخوانده بودم. از زاویه دید چند نوجوان به خصوص در دوران اسارت.

شما از این دست کتاب‌ها نخوانده‌اید؟
+جدایی از جایی شروع می شود که آدمی خیالش راحت است. جایی که فکر می کند فاتح شده... به خودتان می آیید و میبینید نه آتشی در قلب کسی برایتان روشن مانده نه جوهری به قلمتان برای نوشتن ادامه داستان... این است که شیوه دلسپردن در تداوم است و مراعات و خلق. وگرنه هر چیزی هر چقدر هم بی نظیر و شگفت انگیز باشد، در سیاهچاله روزمرگی سقوط می کند. 
+سال ها پیش در صفحات کتابی مربوط به تاریخ حکومت های مسلمان شمال آفریقا خواندم ملکه  با درایتی با همدستی  یکی از درباری
تغییرات چهره در دوران بارداری
در دوران بارداری بدن تغییرات زیادی می کند این تغییرات می تواند در قسمت صورت باشد.یکی از شایع ترین مشکلات پوستی صورت زنان در دوران بارداری لکهای رنگی و بیشتر قهوه ای است
به ادامه بروید
ادامه مطلب
روش استراحت کردن در دوران بارداری
دوران بارداری لذت بخش خواهد بود اگر بدانید که این دوران را چگونه بگذرانید.یکی از مشکلات خانم های باردار خوابیدن و استراحت کردن است اما نگران نباشید ما به شما می گوییم چگونه استراحت کنید
به ادامه بروید
ادامه مطلب
نام ها: پادشاه : سلطنت ابدی
محصول: 2020 کره جنوبی از شبکه SBS, Netflix
ژانر: عاشقانه | تاریخی | فانتزی | علمی تخیلی | درام
تاریخ پخش:  29 فروردین 1399 – Apr 17, 2020
قسمت ها: 16
روزهای پخش: جمعه و شنبه ها
مدت زمان: 60 دقیقه
وضعیت: در حال پخش جایگزین کفتار
بازیگران:
Lee Min Ho – Kim Go Eun
قسمت 8 سریال اضافه شد.
زیرنویس چسبیده قسمت 7 اضافه شد.
ادامه مطلب
امپراتور دارو وانگ (29م - 77م)؛پس از مرگ «امپراتور اونجو» پسرش امپراتور دارو در سال 29م. به تخت نشست. او دومین امپراتور باکجه بود که مدت زیادی حکومت کرد ولی اقدامات شایسته ای انجام نداد، در دوران حومت او جنگ هایی بین باکجه و شیلا رخ داد که در اکثر آن ها دارو شکست خورد. او سرانجام در سال77م. از دنیارفت و سلطنت را به فرزند و ولیعهدش «گیرو» سپرد.
2432 - «حسین فردوست» رئیس دفتر ویژه
اطلاعات «محمدرضا پهلوی» در خاطراتش درباره فساد اقتصادی در دربار پهلوی
نوشت:‌ “در دوران نخست‌وزیری هویدا همه می‌چاپیدند و او کاملا نسبت به این
وضع بی‌تفاوت بود. از سال 1350 تا 1357 تنها در بازرسی (قسمت تحقیق آن)
3750 پرونده سواستفاده کلان تشکیل شد که عموما به دادگستری ارجاع گردید.
اما همه پرونده‌ها طبق دستور شفاهی هویدا به وزیر دادگستری، بایگانی می‌شد و
شاه نیز اهمیتی به این امر نمی‌داد و این کار از نظرش بی
#حدیث_مهدوی 
امیر المومنین(ع)
در ینابیع المودة ص 467 می نویسد شخصی از اصحاب کشف و شهود از امیرالمومنین نقل کرد که فرمود: خداوند گروهی را خواهد آورد که آنها را دوست می دارد و ایشان خدا را دوست می دارند سلطنت پیدا خواهد کرد کسی که در بین آنها غریب است و او همان مهدی است؛ سرخ رو، موی‌هایش به سرخی متمایل است. زمین را به سادگی پر از عدل و داد می کند. در کودکی از مادر و پدر خود جدا می شود و در محل پرورش خود عزیز است.با امان، مالک تمام بلاد مسلمین می شود. ر

یکی از خوبی های این دوران اینکه باعث شد بعد از مدت ها بخوام یک نگاهی به قفسه کتابام بندازم و کتابایی رو که خیلی وقته حتی بهشون نگاه هم نکردم بخونم
کتاب سوفی ،کیمیاگر و خاطره همیشه جز کتاب های مورد علاقه ی بنده بودن که هیچکدوم رو به پایان نرسوندم!!!!
بعد از مدت ها کتاب سوفی رو از دوباره شروع کردم به خوندن و سعی کردم یه عکس خوشگل بگیرم (همینطور که در عکس مشاهده میکنید )اما مثل اینکه در این امر چندان موفق هم نبودم اما خب(هرکی مشکل داره میتونه جمع ک

پس از مدتی ماشین ایستاد و من صدای «ایست» را شنیدم. فهمیدم که ما به یک پادگان نظامی رسیده ایم. یکی از ماموران همراه پیاده شد، برگه ای را به نگهبان داد، راه باز شد  و ما وارد شدیم. بعدا متوجه شدم که آنجا پادگان سلطنت آباد است.

جلوی مرکز نگهبانی، از ماشین پیاده شدیم. مرا بازرسی کردند، بعد افسر نگهبان مرا از ماموران همراه تحویل گرفت و آنها رفتند. مرا به اتاقی تمیز و بزرگ بردند که در آن دو تخت خواب و یک بخاری بود.
افسر از من پرسید: شام خورده ای؟ گفت
۲۷۶۸ - «رکسانا گنجی» از عناصر سلطنت‌طلب و فرزند وزیر آموزش و پرورش دوران رژیم پهلوی، با اذعان به گرفتن پول از سازمان جاسوسی آمریکا (سیا) برای مبارزه با حکومت ایران، گفت: “این برای ما ننگ نیست که بگوییم افرادی با ما (گروهک درفشش کاویانی) کار کردند و از سیا پول گرفتیم. فقط من پول نگرفتم بلکه افرادی مانند «داریوش همایون» و «عباس پهلوان» هم پول گرفتند. البته پول زیادی هم نبود، ماهی فقط ۱۵۰ هزار دلار به ما می‌دادند!”منبع: www.bit.ly/mzdr002
دانلود فایل ا
علت تاخیر پریود در دوران عقد چیست؟
بسیاری از خانم‌ها پریودهای نامنظم را در دوران عقد تجربه می‌کنند. از شایع‌ترین علت تاخیر پریود در دوران عقد می‌توان به بارداری، استرس، افزایش وزن ناگهانی، عفونت‌های زنانه و... اشاره کرد.

ستاره | سرویس سلامت - تاخیر پریود در دوران عقد یکی از استرس‌زاترین اتفاقاتی است که برای خانم‌ها می‌تواند رخ دهد، زیرا احتمال باردار بودن در این دوران بسیار زیاد است. البته علت‌های دیگری نیز می تواند باعث این تاخیر ب
کتاب‌ها را از قرنطینه خارج کنیمایسنا/زنجان مدیرکل امور کتابخانه‌های عمومی استان زنجان گفت: با خواندن کتاب‌هایی که در خانه داریم، می‌توانیم ایام قرنطینه را به خوبی پشت سر بگذاریم.
امیرعلی نیک‌بخش در گفت‌وگو با ایسنا، در رابطه با اجرای پویش《هر خانه یک کتابخانه》 در استان، اظهار کرد: پویش هر خانه یک کتابخانه که در کل کشور انجام می‌شود، در زنجان نیز در حال اجرا است. 
وی افزود: در دوران قرنطینه برای شکست ویروس کرونا، با خارج کردن کتاب‌ها
در سالهای اخیر رقابت تنگاتنگی بین
سلطنت‌طلب‌ها به رهبری رضا پهلوی با منافقین به رهبری رجوی‌ها در جریان
است؛ این رقابت بیشتر از آنکه در جهت حذف جمهوری اسلامی باشد؛ در جهت جلب
توجه دولت‌ها و سازمان‌های بین المللی بوده است!
چرا که ناکامی‌شان در هدف اصلی‌شان یعنی
مقابله با جمهوری اسلامی ایشان را به هدف حداقلی زنده ماندن تشکیلات خود
قانع کرده است برای این هدف نیاز به پول دارند و برای پول نیاز به دیده
شدن!
هر دو تمام تلاش‌شان را می‌کنند
DomiNations به فارسی (سلطنت، فرمانروایی) یک بازی جدید و فوق العاده زیبا با گرافیک
خیره کننده اچ دی در سبک بازی های استراتژیک از استودیوی بازیسازی NEXON M Inc
برای دستگاه های اندرویدی است که شاهد عرضه شدن رایگان آن در پلی استور
بودیم و تصمیم گرفتیم مثل همیشه پیش قدم شویم و برای اولین بار ان را حضور
شما دوستداران بازی های استراتژی معرفی نماییم. این بازی مبتنی بر ساخت و
ساز طراحی شده است و در آن شما می بایستی که یکی از ملت های بزرگ دنیا را
از میان بریتا
بسم اللهطلیعه پیروزیپایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR به مناسبت سالگرد فرار شاه از ایران در ۲۶ دی‌ماه سال ۱۳۵۷ کلیپ صوتی «طلیعه پیروزی» را منتشر می‌کند. حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در این کلیپ صوتی با نگاهی گذرا به دوران پادشاهی محمدرضا پهلوی، مقاطعی ذلت‌بار از حکومت پهلوی را برمی‌شمارند. سخنان حضرت آیت‌الله خامنه‌ای که در این صوت می‌شنوید:  [در شهریور ۱۳۲۰] رضا خان به وسیله‌ی حامیان قبلی خود از سلطنت عزل شد و از ایران بیرون رفت. محمد رضا را بر سر
بسم اللهطلیعه پیروزیپایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR به مناسبت سالگرد فرار شاه از ایران در ۲۶ دی‌ماه سال ۱۳۵۷ کلیپ صوتی «طلیعه پیروزی»
را منتشر می‌کند. حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در این کلیپ صوتی با نگاهی گذرا
به دوران پادشاهی محمدرضا پهلوی، مقاطعی ذلت‌بار از حکومت پهلوی را
برمی‌شمارند.

سخنان حضرت آیت‌الله خامنه‌ای که در این صوت می‌شنوید:

[در شهریور ۱۳۲۰] رضا خان به وسیله‌ی حامیان قبلی خود از سلطنت عزل شد و
از ایران بیرون رفت. محمد رض
کسی چه می‌داند؟ شاید بیست و یک‌ سالگی تحویل چندین رویا باشد!
 شاید قرار است ناقوس رسیدن‌ها بعد از این همه نرسیدن به صدا در بیاید، شاید ساعت شنی این‌بار بخواهد ساعت‌های ۲۱ سالگی را بشمارد برای بلند شدن‌ها، رسیدن‌ها، وصله زدن‌ها یا حتی از نو شروع کردن‌ها...
کسی چه میداند؟ شاید بیست و یک سالگی قرار است تحویل چندین رویا باشد ... [امیدوار چنانم که کار بسته برآید...]
+ اولین کسایی که تولدم رو تبریک گفتن رفقای بلاگر بودن، چی بگم الان؟ تو دلِ زمستو
اولش خوشم نیومد راستش از کتابش. ه همش تکرار می‌کرد یه حرفایی رو. ولی ازونجایی که شروع کرد به بررسی انواع بیشعور‌ها موضوع جالب شد D: هرچند اروپا از دوران بیشعوری گذر کرده انگاری، ولی برا جامعه ما هنوز صادقه حرفاش متاسفانه. یکمم اعصاب خورد کنه چون آدم برا هر نمونه یه مثال میشناسه. 
جالبه برام که بعضیا نمیدونن این کتاب طنزه و خیلی جدی شروع میکنن به خوندنش D: 
شما خوندینش؟ 
یکی از دوران های مهم زندگی هر زن، دوران بارداری است. این دوران در کنار لذت بخش بودن، با مشکلات متعددی همراه می باشد. از آنجایی که سلامت مادر و جنین در دوران بارداری از اهمیت بالایی بر خوردار است باید از قبل اطلاعات کافی در مورد مشکلات احتمالی به دست آورد.
یکی از این مشکلاتی که ممکن است به وجود آید مربوط به مشکلات دندان است.
یکی از عمده ترین مشکلاتی که زنان باردار دچار آن می شوند، دندان درد و خونریزی لثه در این دوران است. پزشکان علت اصلی این قبی
مشخصات کتاب
نام کتاب: Moby Dick(نهنگ سفید)
نویسنده: Herman Melville(هرمان مِلویل)
سال انتشار: دوران رنسانس آمریکا-1851
داستان های ماجراجویی همیشه مورد توجه خاص کتاب خوان هاست. میشود در کتابخانه ی هر علاقه مند به کتابی،دست کم یک یا دو عنوان از این نوع کتاب را پیدا کرد. کتاب موبی دیک اثر هرمان ملویل یکی از معروف ترین کتاب های سبک ماجراجویی و از شاهکار های ادبیات کلاسیک آمریکاست که برای تقریبا یکصد سال،در لیست کتاب های خواندنی حضور همیشگی دارد.
با ما همراه با
نزدیکی در دوران عقد یکی از چالش‌هایی است که زوج‌های جوان با آن روبه‌رو می‌شوند. رابطه جنسی در دوران عقد معمولاً با محدودیت‌های خاصی مواجه است. از جمله این محدودیت‌ها می‌توان به عقاید و باورهای فرهنگی و سنتی در این باره اشاره کرد. بر اساس این عقاید افراد باید رابطه جنسی خود را به بعد از ازدواج موکول کنند. اما گرایش و میل شدیدی که در دوران عقد بین زن و مرد پدید می‌آید، عمل کردن به این مسئله را دشوار می‌سازد. اگر شما هم در دوران عقد به سر می
کتاب کامل سنجش و اندازه گیری مدرسان شریف (ویژه کنکور کارشناسی ارشد و دکتری رشته علوم تربیتی و روانشناسی و آزمون های استخدامی

دانلود فایل

اندازه گیری سنجش و ارزشیابی آموزشی علی اکبر سیف - ...telketab.com › book › اندازه-گیری-سنجش-و-ارزشیابی...کتاب اندازه گیری سنجش و ارزشیابی آموزشی علی اکبر سیف نشردوران تالیف علی اکبر سیف شامل 22 فصل باعناوین زیر میباشد: تعریف اصلاحات مقیاس های اندازه ...
دانلود کتاب اندازه گیری سنجش و ارزشیابی آموزشی دکتر
دانلود کتاب صوتی هنر رزم اثر سون تزو

دانلود فایل

دانلود رایگان کتاب صوتی هنر رزم اثر سون تزو :: دانلود کتابketabdownloadpdf.blog.ir › tag › دانلود رایگان کتاب ...۲ مطلب با کلمه‌ی کلیدی «دانلود رایگان کتاب صوتی هنر رزم اثر سون تزو» ثبت شده است - دانلود کتاب.
دانلود کتاب صوتی هنر رزم | دکه علمیdakeelmi.ir › product › دانلود-کتاب-صوتی-هنر-رزمدانلود کتاب صوتی هنر رزم نسخه کامل و بدون سانسور. هنر رزم. کتاب صوتی . کتاب صوتی Art Of War. سان تزو نویسنده کتاب هنر رزم خواند
مشخصات کتاب
نام کتاب: Moby Dick(نهنگ سفید)
نویسنده: Herman Melville(هرمان مِلویل)
سال انتشار: دوران رنسانس آمریکا-1851
داستان های ماجراجویی همیشه مورد توجه خاص کتاب خوان هاست. میشود در کتابخانه ی هر علاقه مند به کتابی،دست کم یک یا دو عنوان از این نوع کتاب را پیدا کرد. کتاب موبی دیک اثر هرمان ملویل یکی از معروف ترین کتاب های سبک ماجراجویی و از شاهکار های ادبیات کلاسیک آمریکاست که برای تقریبا یکصد سال،در لیست کتاب های خواندنی حضور همیشگی دارد.
با ما همراه با
دانلود کتاب هذا کتاب کنزالعلوم مخفی

دانلود فایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
دانلود رایگان هذا کتاب کنزالعلوم مخفی, کواکب و سیارات و ...taktafile.ir › دانلود-کتاب-هذا-کتاب-کنزالعلوم-مخفیدانلود رایگان کتاب هذا کتاب کنزالعلوم مخفی کواکب و سیارات و نقش آنها در سرنوشت 99 اسماء الحسنی مبارک کتاب کنز العلوم مخفی دعای گشایش بخت دختران موکلین ...
دانلود کتاب هذا کتاب کنزالعلوم مخفی - پروژه هاwww.takbook.com › best › دانلود-
دوران بارداری با تغییرات زیادی برای مادران همراه است. یکی از این تغییرات به وجود آمدن استرس در دوران بارداری است که توجه به آن از اهمیت بسزایی برخوردار می‌باشد چرا که عدم کنترل استرس می‌تواند سلامت مادر و جنین را به خطر بیندازد. در واقع احساس استرس در دوران بارداری بسیار شایع است، اما اگر شدت آن زیاد باشد می‌تواند برای مادر مشکلات بزرگی را ایجاد کند. البته جای نگرانی نیست و روش‌های مختلفی برای کاهش استرس در این دوران وجود دارد که لازم است
این کتاب نتیجه کار و کوشش چندین ساله دانشمند باستان شناس فرانسوی گیرشمن است. وی دیرگاهی سرپرست گروه باستان شناسی فرانسوی در ایران بوده و به کار کاوشگری های باستان شناسی پرداخته و این کتاب از همان مایه سرچشمه گرفته است.
ادامه مطلب
ژانر : تاریخی , خانوادگی , غم‌انگیز
مدت زمان : ۱۲۲ دقیقه زبان : انگلیسی کیفیت : ۷۲۰p Web-dl فرمت : MKV انکودر : F2M حجم : ۱٫۱ گیگابایت محصول : انگلیس ستارگان : Hugh Bonneville, Elizabeth McGovern, Michelle Dockery, Jim Carter کارگردان : Michael Engler لینک‌های مرتبط : جستجوی زیرنویس – کیفیت‌های دیگر
خلاصه داستان :
دانتون ابی ، فیلمی تاریخی و خانوادگی محصول سال ۲۰۱۹ به کارگردانی مایکل انگلر می‌باشد. این فیلم بر اساس سریالی معروف به همین نام ساخته شده است. وقایع دانتون ابی در یک قصر بزرگ د
امپراتور گیرو وانگ (77م- 128م)؛پس از فوت «امپراتور دارو» پسرش امپراتور «گیرو وانگ»، در سال77م. به عنوان سومین امپراتور باکجه به تخت امپراتوری نشست.  در دوران حکومت او بلایای طبیعی از جمله سیل و زلزله و گردباد مردم را در برگرفت که برای آنان از علایم فاجعه بود. در سال 105م. او با شیلا قرارداد صلحی امضا کرد و در سال 125م. شیلا برای دفع حمله مالگال به یاری باکجه شتافت. در سال128م. امپراتور گیرو در حالی که سلطنت را به پسرش «گائیرو» سپرد از دنیا رفت.
چگونه بفهمیم در مسیر کتاب خوانی به درستی حرکت می کنیم؟
چطور بدونم کتاب خوان شده ام؟

خیلی راحته
اگه روزهایی که مطالعه نداشتیم، حالمون بده و احساس کمبود می کنیم، ما کتاب خوان شده ایم
اگه از اینکه مدتیه به کتاب فروشی ها سر نزده ایم احساس بدی داریم، ما کتاب خوان شده ایم
اگه به محض اینکه از خواب پا میشیم به جای گوشی، سراغ کتاب میریم، ما کتاب خوان شده ایم

جوانی یعنی شور و نشاط یعنی انسانی با ضمیر پاک و قلبی پر از آرزو, جوانی دوران طلایی است, دوران سلامت جسم و جان, باید قدر این دوره را دانست و باید از جوانان حمایت کرد جوانان نیاز به آموزش دارند, آموزشی صحیح در پر تو توجه همه جانبه مسئولان, فراموش نکنیم جوان یعنی دغدغه, تلاش, اشتغال, جستجوی یار, آرمان, شور و...انسان از بدو تولد تا زمان مرگ سه دوره بسیار مهم را پشت سر میگذارد. دوران کودکی، دوران جوانی و دوران کهولت و پیری، همه ما میدانیم که مهمترین دور
دوران نوجوانی فرزندتان را دریابید

یکی از حساس ترین و مهم ترین سال های عمر هر انسانی، دوران نوجوانی است. دورانی که خوب یا بد سپری کردن آن می تواند آینده متفاوتی برای فرد رقم بزند. از این حیث والدینی که فرزندان نوجوان دارند، استرس ها و اضطراب های ناشی از چگونگی برقراری ارتباط و شیوه تربیت را خواهند داشت. چگونگی برخورد با نوجوان در گفتگوها، رسیدگی به تکالیف و درس ها، طرز پوشش لباس، معاشرت ها و دوستان، استفاده از دنیای مجازی، نحوه صحبت کردن، ا
کتاب اعتراف
لف تولستوی کتاب اعتراف
را بعد از گذراندن دوران سختی از زندگی خود که دچار یاس و سرشکستگیِ عمیق
روحی شده بود به نگارش درآورد. این کتاب هشتمین جلد از مجموعه تجربه و هنر زندگی از انتشارات گمان است.
تولستوی
در اوج شهرتش به شکی عمیق از زندگی رسید و سوالاتی از قبیل معنای زندگی
باعث شد تا نیم نگاهی به سراسر گذشته‌اش داشته باشد. و به دنبال پاسخ
پرسش‌های فلسفی‌ای که آزارش می‌داد برود. تولستوی بعد از گذر از آن دوران
سخت که دائما بین ش
دانلود فیلم دانتون ابی Downton Abbey 2019 با لینک مستقیم
دانلود رایگان فیلم خارجی دانتون ابی Downton Abbey 2019
نام فیلم : دانتون ابی Downton Abbey 2019ژانر : عاشقانه | درامکارگردان : Michael Englerبازیگران : Michelle Dockery, Matthew Goode, Geraldine Jamesمحصول : آمریکازبان : انگلیسیزمان : ۱۱۰ دقیقهامتیاز : ۷٫۵/۱۰کیفیت : BluRayفرمت : MKVحجم : ۱۶۵۰ | ۹۰۰ مگابایتاطلاعات بیشتر : کلیک کنیدخلاصه داستان : این فیلم بر اساس سریالی معروف به همین نام ساخته شده است. وقایع دانتون ابی در یک قصر بزرگ در یورک‌شر رخ م
از آن‌جایی که دوران جوانی، جدّی‌ترین دوران زندگی هر انسانی است و جوانان باید در دوران جوانی با ابعاد جدّیِ زندگی روبه‌رو شوند، و با توجه به این‌که «تربیت باید گرم و جدّی» باشد و نه سطحی و غیر جذاب، این انتشارات تصمیم گرفت مباحثی را که استادطاهرزاده با جوانان در میان گذارده‌اند، طی چند کتاب منتشر نماید تا: اولاً: نسل جوان جامعة ما به بهانة این‌که باید به جوانان سخت‌گیری نکرد، از معارف حقیقی و جدّی محروم نماند. ثانیاً: روشن شود که می‌توا
دوازدهمین کتاب سیر مطالعاتی تمدن ساز، کتاب دوران جدید عالم است، که به نقد تجدد و تمدن غرب می‌پردازد. به جهت اهمیت موضوعِ کتاب و ارتباط آن با بیانیه‌ی گام دوم انقلاب، مباحث این کتاب با تدریس و توضیح حجت الاسلام والمسلمین فخریان ارائه می‌گردد.
دریافت تدریس اول     حجم: 15 مگ  مدت: 16 دقیقه
تدریس اول: ۱. حاکمیت دین خدا  ۲. حیات طیبه ۳. مراحل تحقق تمدن اسلامی  ۴. ظرفیت انقلاب  اسلامی در تمدن‌سازی و...
دریافت تدریس دوم        حجم: 8 مگ   مدت: 12 دقیقه
ت
رابطه تهوع در دوران بارداری و باهوش بودن جنین
بیشتر خانم ها در دوران بارداری حالت تهوع را تجربه می کنند اما آیا حالت تهوع دوران بارداری ارتباطی با هوش جنین دارد؟ جواب این سوال را در ادامه مطلب می خوانید
به ادامه بروید
ادامه مطلب

قرآن کریم، مراحل سه‌گانه حیات انسان را این گونه بیان فرموده است: «این خدای بزرگ است که، شما را از نطفه ضعیف آفرید و در شرایط ضعف و ناتوانی پرورش داد. بعد دوران قدرت و جوانی به شما بخشید و سپس روزگار ضعف و پیری را برای شما مقرر داشت.» بنابراین، دوران سالمندی، مانند دوران کودکی و جوانی، یک سیر طبیعی جهان خلقت انسان و در واقع، مرحله پندپذیری، عبرت آموزی و به‌کارگیری تجارب دوران‌های گذشته است.
من از توئیتر خوشم نمی‌یاد. شاید روزی دربارهٔ توئیتر و اثرات مخربی که می‌تونه برای شخصمون داشته باشه بنویسم، اما در خلاصه من از جایی که بیشتر از گفت‌وگو فحش‌کاری و حمله ببینم نفرت دارم. گرچه وقایع روزهای اخیر اوقاتم رو تلخ کرده اما باز سری به توئیتر نزده بودم، تا دیروز. دیروز که در گروه دانش‌گاهی تگرام، ویدئویی رو دیدم از مأموران ضد شورش ایران که دارن شیشه‌های آپارتمان مردم رو می‌شکونن! بعد از اون به توئیتر رفتم تا ببینم چه خبره. چی بگم س
من از توئیتر خوشم نمی‌یاد. شاید روزی دربارهٔ توئیتر و اثرات مخربی که می‌تونه برای شخصمون داشته باشه بنویسم، اما در خلاصه من از جایی که بیشتر از گفت‌وگو فحش‌کاری و حمله ببینم نفرت دارم. گرچه وقایع روزهای اخیر اوقاتم رو تلخ کرده اما باز سری به توئیتر نزده بودم، تا دیروز. دیروز که در گروه دانش‌گاهی تگرام، ویدئویی رو دیدم از مأموران ضد شورش ایران که دارن شیشه‌های آپارتمان مردم رو می‌شکونن! بعد از اون به توئیتر رفتم تا ببینم چه خبره. چی بگم س
کتاب Nya Mål 2 کتابی آموزشی است که به مانند کتاب Nya Mål 1 توسط نویسندگان سوئدی تالیف شده است. افرادی که می خواهند شروع به خواندن این کتاب کنند، می بایست به سطح قابل قبولی از زبان سوئدی رسیده باشند. توصیه ی ما به زبان آموزان این است که قبل از شروع این کتاب، کتاب Nya Mål 1 و کتاب سوئدی به زبان ساده A را مطالعه کنند. تفاوت کلی این کتاب با کتاب Nya Mål 1، تغییر محسوس در سطح متن ها و دیالوگ های موجود در کتاب است که به مراتب گسترده تر و حاوی نکات بیشتری هستند.
کتاب ریاضی نهم فرمت فایل دانلودی: .pdfفرمت فایل اصلی: pdfتعداد صفحات: 151حجم فایل: 6393قیمت: 5000 تومانبخشی از متن:پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف ک
کتاب نقد عقل محض ایمانوئل کانت

دانلود کتابدانلود کتاب نقد عقل محض ایمانوئل کانت pdfدانلود رایگان کتاب نقد عقل محض ایمانوئل کانت pdfدانلود کتاب نقد عقل محض کانت pdfدانلود ترجمه کتاب نقد عقل محضدانلود کتاب نقد عقل عملی کانتدانلود کتاب سنجش خرد ناب کانت pdfخرید کتاب نقد عقل محض کانتدانلود کتاب نقد قوه حکم امانوئل کانت

دانلود فایل

دانلود رایگان کتاب صوتی هنر رزم اثر سون تزو :: دانلود کتابketabdownloadpdf.blog.ir › tag › دانلود رایگان کتاب ...۲ مطلب با کلمه‌ی کلیدی «دانلود رایگان کتاب صوتی هنر رزم اثر سون تزو» ثبت شده است - دانلود کتاب.
دانلود کتاب صوتی هنر رزم - کتاب سبزketabesabz.com › ... › کتاب‌های صوتی تاریخی و اجتماعی۳۱ مرداد ۱۳۹۵ - کتاب صوتی هنر رزم را رایگان از کتاب سبز دانلود کنید و از ... کتاب صوتی هنر رزم، یک کتاب استرات
فقط در یک کلمه ، برگشت به دوران 00-11
نه رمز دومی برای خرید اینترنتی و انتقال وجه و ...
با این سیستم رمز یکبار مصرف چه باید کرد؟؟؟ 

اینم دوران خودشو  داره - هعی 
کمتر از 400 مگ از اینترنتم مونده و نمیدونم واقعا
کسی از اینده خبر نداره اما با این وضعیت - خدا اخر و عاقبت منو بخیر کنه

#خداحافظی موقت
برنامه کلاس زبان سرجاشه اما شاید حضور من مدتی کمرنگ باشه . بدون من ادامه بدید . من طبق برنامه جلو میرم یعنی همون هفته ای 2 درس ، تا این اوضاع درست بشه
تمام مدتی که اینترنت نبود، خودم را غرق دنیای دهه چهل تا شصت کرده بودم؛ از موسیقی و ادبیات گرفته تا عکس‌‌های آن دوران و خاطرات افراد
فکر می‌کردم خاکستری این روزها به آن دوران شباهت پیدا کرده اما چیزی از امید و شکوفایی آن دهه‌ها نیست
‌بیش از هر زمان دیگری، شیفته این سهدهه هستم، دهه‌های رشد و شگفتی
تمام قهرمان‌های من، تمام علاقه من به ادبیات و هنر ایرانی مدرن وصل می‌شود به آن دوران، آدم‌ها و قصه‌هایِ حالا برایم بی‌معنی شده‌اند
هر روز ق
کتاب جامع المقدمات تصحیح شده استاد علامه مدرس افغانی می باشد که شامل چند کتاب در زمینه ادبیات عرب می باشد.
دانلود در ادامه مطلب

کتاب جامع المقدمات تصحیح شده استاد علامه مدرس افغانی می باشد که شامل چند کتاب در زمینه ادبیات عرب می باشد.
۱٫کتاب الامثله
۲٫ کتاب شرح المثله
۳٫ کتاب صرف میر
۴٫ کتاب التصریف
۵٫ کتاب شرح التصریف
۶٫ کتاب عوامل جرجانی
۷٫ کتاب عوامل منظومه
۸٫ کتاب عوامل ملامحسن
۹٫  کتاب شرح العوامل فی النحو
۱۰٫ کتاب الکبری فی المنطق
۱
پاورپوینت معماری قاجاریه
پاورپوینت معماری قاجاریه در 30 اسلاید.از اواخر دوره صفویه تا اواسط سلطنت ناصرالدین شاه به علت آشفتگی های موجود و جنگ های پی در پی و عدم ثبات و فقدان امنیت هنرهای معماری و تزئینات ساختمانی ایران که در دوران صفویه وسعت و تنوع زیاد پیدا کرده بود
جهان اسلام در زیر ضربه های استعمار فرصت آن را نداشت که به حول و حوش خود بیاندیشد و اگر چنین میلی هم در بعضی وجود داشت، اروپایی ها، موذیانه آن را به دوران ماقبل اسلام رهنمون و رهبری میکردند تا عالی ترین دوران علم و صنعت را که همان دوران صدر اسلام بود، به فراموشی بسپاریم. به این ترتیب ما را به جای بسیار دوری حواله می دادند که خطری برایشان نداشته باشد_ خطر تجدید حیات تمدن و صنعت و علم دوستی و استقلال.
دوران سنی حدود 17 تا 25 سالگی بهترین دوران زندگی یا طلایی ترین دوران هست که آدمی میتونه مسیرش رو مشخص کنه...
سال ب سال که ب سنم اضافه میشه فراز و نشیب های زندگی شخصیم هم زیاد میشه که الحمدلله بخیر گذشت...
هر سال ک از عمرم میگذره دیدم به دنیا واقع بینانه تر میشه...
آن شاالله بتونم بهترین دوران رو برای زندگی متاهلی و شریک زندگیم رقم زده باشم و رقم بزنم...
الحمدلله بهترین هدیه تولد امسالم رو از خدا گرفتم...
ب امید دیدنش...
#قابل توجه شریک زندگیم: هدف و تلاش
دوران سنی حدود 17 تا 25 سالگی بهترین دوران زندگی یا طلایی ترین دوران هست که آدمی میتونه مسیرش رو مشخص کنه...
سال ب سال که ب سنم اضافه میشه فراز و نشیب های زندگی شخصیم هم زیاد میشه که الحمدلله بخیر گذشت...
هر سال ک از عمرم میگذره دیدم به دنیا واقع بینانه تر میشه...
آن شاالله بتونم بهترین دوران رو برای زندگی متاهلی و شریک زندگیم رقم زده باشم و رقم بزنم...
الحمدلله بهترین هدیه تولد امسالم رو از خدا گرفتم...
ب امید دیدنش...
#قابل توجه شریک زندگیم: هدف و تلاش
مدت زیادی است که اعلام شده کسانی که کتابهایشان را برای بررسی به من داده بودند ، آنها را از آقای رمضانی تحویل بگیرند ولی هنوز این افراد کتاب، کتاب کار ، یا دفترشان را از آقای رمضانی نگرفته اند!!
فردا سه شنبه مدرسه باز است و آقای رمضانی مدرسه تشریف دارند.
لطفا به این دوستان خبر بدهید:
آقایان :
رضایی (11- کتاب کار)  -  زنجانی نژاد (10ح کتاب)  -  رهبر (10ح کتاب، کتاب کار، دفتر)  -  میرشجاعی (کتاب کار، دفتر)
و یک کتاب بی نام  و تقریبا خالی! که نفهمیدم اصلا چر

دانلود فایل

دانلود کتاب صوتی هنر رزم - کتاب سبزketabesabz.com › ... › کتاب‌های صوتی تاریخی و اجتماعی۳۱ مرداد ۱۳۹۵ - کتاب صوتی هنر رزم را رایگان از کتاب سبز دانلود کنید و از ... کتاب صوتی هنر رزم، یک کتاب استرات

علت خونریزی واژن در بارداری چیست؟

خونریزی واژن در طول بارداری می تواند ترسناک باشد، با این حال امری شایع است و همیشه نشانه مشکل نیست.خونریزی در  بارداریاغلب زنان بارداری که دچار خونریزی واژن می شوند، خصوصا در سه ماهه اول بارداری (هفته های یک تا دوازدهه بارداری)، نوزادانی سالم به دنیا می آورند. با این وجود باید خونریزی از واژن را در این دوران جدی گرفت.
ادامه مطلب
متن listening کتاب interchange زرد
متن listening کتاب interchange زرد با فرمت های مختلف
دانلود جدید ترین و بهترین نسخه های کتاب های آموزشی زبان انگلیسی و دانلود متن listening کتاب interchange زرد

ادامه مطلب
معمولاً یکی از مهمترین مشکلات افراد در دوران نامزدی مشکل «عدم حل درست اختلافات است که پس از مدتی به صورت عادت در آمده و ادامه می یابند و چون کوهی بر روی هم انباشته می شوند. این کوه سراسر مشکل و ناراحتی به زودی زیبایی و شیرینی دوران نامزدی و حتی زندگی مشترک را در زیر سنگینی خود له کرده و همسران را به جان یکدیگر می اندازد چون غالباً شیوه ای که زن و مردها برای رفع تعارض های خود انتخاب می کنند (از نظر عاطفی یا حتی فیزیکی) باعث تحکیم یا تخریب یکدیگر
کتاب خواب نوشته ها یه. کم سخت بود فهمیدنش به خاطر همین نگه داشتم دیرتر بخونمش تا درست بفهمم و وقت زیادی داشته باشم برای خوندنش. پس میریم سر یه کتاب جدید. کتاب درستایش دیوانگی، نوشتهٔ اراسموس ، ترجمهٔ حسن صفاری ، نشر فرزان روز. هیچ ایده ای ندارم چجوری هست فقط با توجه به نوشتهٔ پشت جلد جریانش این هست که برای نخستین بار در قرن شانزده چاپ و منتشر شده. برای من خیلی هیجان انگیزه. و این که نقش خیلی مهمی در تکامل فکری رنسانس و اصلاح دینی مسیحیت داشته و
 توصیه های تغذیه ای در دوران بارداری برای وزن گیری مناسب جنین
تغذیه دوران بارداری بسیار دوره مهم و حساسی برای مادر و کودک است و خیلی مهم است که مادر در
این دوره حواسش به تغذیه خود باشد البته این هم خیلی مهم است که مادر حواسش به وزن و سلامتی
خودش هم باشد. در دوران بارداری تعداد وعده های غذایی مادر می بایست ۵ تا ۶ وعده باشد. در این
دوران مادر حتما باید نکات تغذیه بارداری مناسب خود و کودکش را رعایت کند تا این ۹ ماه را به سلامتی و
خوبی به پایان برس
کتاب قلعه حیوانات اثر جورج اورول یکی از کتاب های محبوب است که اکثر افرادی که کتاب میخوانند با اسم ان اشنا هستند.
این کتاب سیاست در بین حیوانات را با طنز شیرینی بیان میکند. متن این کتاب بسیار ساده و روان است و حتی افراد کم سن و سال نیز میتوانند ان را بخوانند.
متن این کتاب نیز حدودا 100 تا 150 صفحه است که در جلد ها مختلف متغیر است.
خلاصه داستان کتاب درباره این است که حیوانات مزرعه ای انقلاب می کنند و صاحب مزرعه را از مزرعه خارج می کنند. پس از ان خوک ها
سی شارپ یکی از برترین زبان های برنامه نویسی شئ گرا و بازی سازی است
در این کتاب می توانید به دنبال یادگیری ان باشید

لینک از سایت کتاب سبز

دانلود کتاب

و این کتاب به نقل از سورس باران کامل ترین کتاب آموزشی است . ( پایین )

دانلود کتاب

کتاب گتسبی بزرگاسکات فیتز جرالدترجمه: معصومه بیات 

گتسبی بزرگ رمانی است به قلم نویسنده آمریکایی اف. اسکات فیتزجرالد
که برای اولین بار در ۱۰ آوریل ۱۹۲۵ منتشر شده است.
ماجراهای این کتاب در نیویورک و لانگ آیلند و در
تابستان سال ۱۹۲۲ اتفاق می افتند. داستان دورانی را توصیف می کند که فیتز جرالد
خود آن را دوران موسیقی جاز یا عصر جاز نامید.به دنبال موفقیت چشمگیر رمان اسکات فیتز جرالد
در سال ۲۰۱۳  باز لورمن کارگردان مشهور آمریکایی
داستان گتسبی ب
وی در یک روز زمستانی متولد شد . از بچگی شوق زیادی برای اموختن داشت.او دوران دبیرستان خود را در مدرسه ی بشارت موعود گذراند و افتخارات بسیار زیادی کسب نمود . عرشیا توانست در ازمون هایی نظیر مبتکران و اندیشمند رتبه های تک رقمی در کشور کسب کرد . در هنر نیز توانست رتبه های استانی زیادی کسب کند.در رشته ی کاریکاتور و خوشنویسی رتبه های اول و دوم استان تهران را بدست اورد.
ورزش
او توانست در ورزش هندبال و والیبال با تیم مدرسه اش رتبه ی دوم منطقه و اول منطق
{معرفی کتب مهدوی - شماره 33}

کتاب "هیچکس به من نگفت"

کتاب "هیچکس به من نگفت" نوشته ی حسن محمودی است که بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود آن را منتشر کرده است.
عنوان کتاب کاملاً با محتوای کتاب سازگار است؛ کتاب شامل صفحاتی است که همه آنها با "هیچ‌کس به من نگفت" آغاز می‌شود. موضوع کتاب شکایت نویسنده از دوران نوجوانی‌اش است که در غفلت به سر‌برده و هیچ کس نبوده که به او بگوید چگونه با امام زمان خودش ارتباط برقرار کند، دل او راضی و خشنود کند، خودش را ب
تقویم شیعه
هشتم شوال
مرگ عبد الملک بن مروان
در سال ۸۶ هجری قمری عبد الملک بن مروان سفاک بخیل، در دمشق به هلاکت رسید، و بعضی ۱۵ شوال را ذکر کرده‌اند. این در حالی بود که ۲۱ سال و ۶ ماه خلافت را غصب کرده بود. او پیش از سلطنت پیوسته ملازمت مسجد را داشت و تلاوت قرآن می‌نمود و او را حمامة المسجد (کبوتر مسجد) میگفتند! وقتی خبر سلطنت به او رسید قرآن را بر هم نهاد و گفت: اسلام علیک هذا فراق بینی و بینک: «خداحافظ، این آغاز جدایی بین من و توست»!!
بیماری او که
ماه مُحَرّم یا محرم‌الحرام نخستین ماه تقویم اسلامی (هجری قمری) و به اعتقاد مسلمانان از جملهٔ ماه‌های حرام است. نام این ماه پیش از اسلام در دوران جاهلیت مؤتمر (در عربی: مُؤْتَمِر یا المُؤْتَمِر) بوده‌است و در زمان جاهلیت محرم (در عربی :المُحَرَّم) نامی بوده که به ماه صفرگفته می‌شد. محرم نخستین ماه از ماه‌های دوازده‌گانه قمری و یکی از ماه‌های حرام است که در دوران جاهلیت و نیز در اسلام، جنگ در آن تحریم شده بود.
شب و روز اول محرم به عنو

این اثر جزو اولین مجموعه ازکتاب های نیروهای شناسایی و اطلاعات عملیات ایران در دوران جنگ تحمیلی است که حاوی اطلاعات ارزشمندی در این زمینه می باشد . این کتاب به شرح خاطرات زندگی سردارسوداگر ازدوران کودکی تا زمان اعزام به جبهه و روزهای جنگ می پردازد که باقلم یکی از دوستان و همرزمان دوران جنگ  وی محمدمهدی بهداروند تنظیم شده است .
شهید احمدسوداگر ازنیروهای اطلاعات و عملیات بود وبا آنکه بارها درطول جنگ زخمی شدو حتی پایش راازدست داداماتاپا
ابله داستایوسکی و آبلوموف گنچاروف رو همراه یه کتاب آبکی از جوجو مویز از کتابخونه گرفتم به قصد مرگ کتاب میخونم که فقط فراموش کنم تنها هستم 
و به حد خودکشی عروسک می سازم 
خوبی این تنهایی اینه که باز برگشتم به دوران خوب کتابخونی گذشتم 
ادبیات روسیه هم که واقعا حالم رو خوب میکنه
فقط اینبار احتمالا یه کار بد بکنم و ابلوموف رو به کتابخونه برنگردونم 
و برای مدتی طولانی تمدیدش کنم و پیش خودم نگه دارم 
اخه بعد از دوسال دوباره تو کتابخونه دیدمش قبلا
دانلود کتاب تختت را مرتب کن
نویسنده: ویلیام مک ریون
تعداد فصل: 10 فصل
تعداد صفحات: 77صفحه
 کتاب:پی دی افpdf

دانلود فایل

دانلود رایگان کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن خلاصه کتاب تختخوابت را مرتب کن دانلود رایگان کتاب تختخواب را مرتب کن دانلود رایگان کتاب تختت را مرتب کن pdf دانلود کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن رایگان خرید کتاب تختخوابت را مرتب کن
از همون کودکی کتاب داستان های خوبی به دستم رسید و عاشق کتاب شدم، از نوجوانی شروع کردم به خوندن کتاب های سنگین و سطح بالا و حالا در جوانی یه کتابخوان حرفه ای هستم. خوشحالم که غرق دنیای کتاب ها شدم و 2 روز امسال رفتم نمایشگاه کتاب و 8 تا کتاب خریدم که دارم له له میزنم بخونمشون. 
سلام  به همه ی دوستان عزیز
حالا که به خاطر کرونا اکثر ما وقت خالی زیاد داریم، تصمیم گرفتم چند تا کتاب که خودم مطالعه کردم و واقعا کاربردی بود را اینجا معرفی کنم؛
شما هم اگه کتاب خوبی خوندید خوشحال میشم معرفی کنید. 
کتاب رنج همبستگی؛
خاطرات بسیار زیبا و امید بخش لاله و لادن دو خواهر دو قولویی که از ناحیه ی سر به هم چسبیده بودن واقعا قشنگ ترین داستان برای شکر کردن خداوند
کتاب شما که غریبه نیستید؛
اثر هوشنگ مرادی کرمانی واقعا کتاب سرگرم کننده و
بسم الله
دیروز 31 فروردین کتاب خیابان تبریز را از مولف محترم کتاب هدیه گرفتم. ان شاالله بعد از مطالعه در خصوص این کتاب چند خطی برایتان خواهم نوشت.کتاب را نشر مجنون در136 صفحه درآورده. کتاب مرور کوتاهی است بر خاطرات معلم شهید قدرت الله چگینی.
فروش کتاب خون دلی که لعل شد به دلیل محتوای ارزشمند آن با استقبال بسیاری از سمت مخاطبان روبرو شده است.
این کتاب زندگی سیاسی مبارزاتی مقام معظم رهبری طی سال های انقلاب ۵۷ است و ارزش ریالی آن بسیار بالاست.
کتاب با بیان شیرین نوشته شده و مخاطب را جذب می‌کند.
این کتاب را میتوانید از انتشارات انقلاب اسلامی دریافت کنید.
02166483975
کتاب‌هایی که تاکنون در سیر مطالعاتی تمدن ساز مطالعه و مباحثه شده است:
۱. کتاب طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن(مجموعه‌ی ۲۸ سخنرانی حضرت آیت‌ الله خامنه‌ای در سال۵۳شمسی در مسجد امام حسن مجتبی"علیه‌السلام"_ مشهد مقدس) در این کتاب از چهار موضوع ایمان، توحید، نبوت و ولایت بحث شده است.
۲. کتاب "ولایت‌فقیه" این کتاب _که خلاصه‌ی کتاب ولایت و حکومت است_ به معنای ولایت و ضرورت ایجاد حکومت و شرایط حاکم اسلامی و... می‌پردازد.
۳. کتاب "انسان ۲۵۰ساله"
ادامه
توضیحات بیشتر:سلام دوستان و کاربران عزیز براتون یه کتابی پیدا کردم که میتونه انگیزتون رو نسبت به درس خوندن در دوران دبیرستان که واقعا درس ها نسبت به راهنمایی سخت شده بیشتر کنه.امیدوارم براتون مفید باشه.
از: میلاد علیزاده
موضوع: کتاب‌های روانشناسی
۲۹ صفحه
فرمت: PDF
زبان: فارسی
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۸
دانلود کتاب
منبع:دانلود شده از سایتhttp://ketabesabz.com

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها