نتایج جستجو برای عبارت :

سربازان مخالف در اسرائیل

خبر خوش برای سربازان متاهلرئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا از تمدید مهلت واریز مبلغ جریمه مشمولان غایب خبر داد و با اشاره به تسهیلات در نظر گرفته به سربازان متاهل گفت: براساس دستورالعمل ستاد کل نیروهای مسلح سربازان متاهل در نزدیک ترین یگان محل سکونت همسر می توانند خدمت کنند.
خیلی خوبه اینجوری متاهلا نزدیک میشنن به همسر و عیال
من خودم متاهل بودم خدمت کردم

به هنگام حمله به روسیه توسط ناپلئون بناپارت دسته ای از سربازان وی، درگیر جنگ شدیدی در یکی از شهر های کوچک آن سرزمین زمستان های بی پایان بودند که ناپلئون به طور تصادفی از سربازان خود جدا افتاد.گروهی از سربازان روس، ناپلئون را شناسایی و تعقیب کردند. ناپلئون به مغازه ی پوست فروشی در انتهای کوچه ای پناه برد. او وارد مغازه شد و التماس کنان فریاد زد خواهش میکنم نجاتم دهید. کجا پنهان شوم؟پوست فروش ناپلئون را زیر انبوهی از پوست ها پنهان کرد. سربا
نماهنگی برای سربازان امام زمان عجل الله فرجه الشریف ما عاشورائیان فدایی ولایتیم … ??اللهم عجل لولیک الفرج ??? ?➖➖➖➖➖➖?️ ? شهید راه نابودی اسرائیل ? ?➖➖➖➖➖➖?️
نوشته نماهنگی برای سربازان امام زمان عجل الله فرجه الشریف اولین بار در شهید محمد مهدی لطفی نیاسر. پدیدار شد.
رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا:
غربالگری سلامت و طرح فاصله‌گذاری اجتماعی به طور دقیق در مراکز آموزش و پادگان‌ها اجرا خواهد شد.
فاصله‌گذاری اجتماعی در اتوبوس‌های اعزام سربازان نیز اعمال شده و آنان یکی در میان روی صندلی‌ها حضور خواهند داشت.
این اطمینان را به خانواده‌های سربازان می‌دهم که ما نیز نگران سلامت این عزیزان هستیم و تمام تلاشمان را برای مراقبت از آنان انجام داده‌ایم.
شنبه ، ۳۰ فروردین ۹۹@IrNews_24
[عکس 640×427]
مشاهده مطلب در کانال
 ایرنا نوشت: مدیرکل اطلاعات سیستان و بلوچستان گفت: دستگیری ۷۰ عنصر تروریستی، کشف ۶ محموله جنگی و انفجاری، پیشگیری از ۱۲ حادثه ضد امنیتی و هلاکت پنج عنصر وابسته به گروهک‌های تکفیری نمونه‌ای از دستاوردهای سربازان گمنام امام زمان(عج) سیستان و بلوچستان در سال گذشته بوده است.
مدیرکل اطلاعات سیستان و بلوچستان اظهار داشت: کشف بیش از ۵۰ تن انواع مواد مخدر، خنثی سازی ۱۳۵ عملیات مسلحانه سوداگران مرگ، انهدام بیش از ۷۰ باند قاچاق مواد مخدر، کشف بیش
یک داستان واقعی:
تابستان 1363 که در شاهرود هنگام آموزش سربازان در صحرا، با مادری به همراه دو دخترش برخورد کردم که در حال درو کردن گندم‌هایشان بودند. فرمانده‌ی گروهان، ستوان آسیایی به من گفت: مسلم بیا سربازان دو گروهان را جمع کنیم و برویم گندم‌های آن پیرزن را درو کنیم.
ادامه مطلب
سربازان سردار سلیمانی (1)؛ شهید محمدهادی ذوالفقاریخاطراتشهید ذوالفقاری در عراق به شهادت رسیدند. مادر ایشان در سخنانی پندآموز می گوید: «کمک خداوند لحظه به لحظه زندگی همراهم بود که توانستم دین را در تربیت بچه ها جاری کنم. اهل بیت (ع) کنارمان بودند.
شهید ذوالفقاری در عراق به شهادت رسیدند. مادر ایشان در سخنانی پندآموز می گوید: «کمک خداوند لحظه به لحظه زندگی همراهم بود که توانستم دین را در تربیت بچه ها جاری کنم. اهل بیت (ع) کنارمان بودند.
ادامه مطل
‍♂ نجاری بود که زن زیبایی داشت که پادشاه را مجذوب خود کرده بود
پادشاه بهانه ای از نجار گرفت و حکم اعدام او را صادر کرد و گفت نجار رافردا اعدام کنید 
نجار آن شب نتوانست بخوابد ...
همسر نجار گفت :                             مانند هر شب بخواب ...    پروردگارت یگانه است و درهای گشایش بسیار "
کلام همسرش آرامشی بر دلش ایجاد کرد و چشمانش سنگین شد و خوابید ...
صبح صدای پای سربازان را شنید...چهره اش دگرگون شد و با نا امیدی، پشیمانی و افسوس به همسرش نگاه کرد که د
لَا تَسأَلَنَّ أَحَدَاً عَن ودِّهِ إِیَّاک، وَلَکِن انظُر مَا فِی نَفسِکَ لَه، فَإِنَّ فِی نَفسِهِ مِثلُ ذَلِک، «فإِنَّ الأَروَاحَ جُنُودٌ مُجَنَّدَة»*
از کسی مپرس که تو را دوست دارد[یا نه]، بلکه به حس خودت به او نگاه کن؛ که همانا در او هم همان حس به تو وجود دارد؛ چون جان‌ها همچون سربازان گردآمده و به‌هم‌پیوسته‌اند..
پ ن :
*قال رسول‌الله: الأَرْوَاحُ جُنُودٌ مُجَنَّدَةٌ فَمَا تَعَارَفَ مِنْهَا ائْتَلَفَ وَمَا تَنَاکَرَ مِنْهَا اخْتَل
سلام 
بارها و بارها شاهد دعوا و بحث و بگو مگو بین دختر و پسر، زن و مرد بودیم، چه در خانواده برتر، چه تو جاهای مختلف، ولی خب با توجه به اتمسفر این جا و موضوعش شاید اینجا نمود بیشتری داشته، زیاد کاری به مقصر و ... نداریم.
سوال من اینه : با جنس مخالف مشکل دارین؟ چرا ، (یاد سوالات امتحانی افتادم!)
به نظر شما تعریف جایگزین جنس مکمل به جای تعریف جنس مخالف بهتره یا خیر؟، چرا؟، دلیل تون واسه ی مشکل داشتن یا نداشتن با جنس مخالف رو شرح! بدین.
دوست داشتین جن
اغلب بوجودآورندگان کشتارمردهاهستندچون تلف کردن انرژی رازیان میبیننددرواقع ازبخش دیگرسیاست غافل میشونداین بخش سیاست زنان درقبال مردان هست.زنان به خوبی میداننداگردرهرمجلسی شیک پوش باشندوبه آرایش بپردازندجنس مخالف دررودروایسی گیرمیافتدواززمان نمیتوانداستفاده کندوچون تلف کردن انرژی حرص جنس مخالف رادرمیآوردازهمین نقطه ضعف استفاده میکنند.
شایددیده باشیدکه بیشترمردهااهل تعارف نوشیدنی باشندوعجول باشند.

سربازان گمنام وخوش نام

برای همه ی سربازان خوش قلب و پرتوان ملت وامام عصر

برادران وخواهران گرامی. سربازان غیور وبزرگوار وخدوم وگمنام امام زمان  ( روحی له الفدا)
سلام وخسته نباشید
امنیت نعمت گرانی است که   همه ی انسان ها را یک عمر به جستجوی خود وا می دارد
 در میهن عزیزمان ایران ،خداوند بااراده ی خویش ،عنصر وجود وتلاش شما عزیزان وسربازان ارزشمند امام عصر ووطن را برای پایداری وحفظ  وصیانت از امنیت  انتخاب نموده است
تلاشهای شما بی دریغ وخا
 مفهوم مخالف حصر: مفهومی است که انحصار در مصداق، حکم را برای آن مصادیق قطعی و حجت می سازد و دارای ادات حصر مثل فقط، تنها و امثالهم می باشد مثل ماده ۵۸ قانون مدنی. 
نکته : از نظر اصولیون و در کنکور مفهوم حصرحجت است یا به عبارتی مفهوم حصر، مفهوم مخالف دارد. 
نکته : مفهوم مخالف لقب: مقصود از لقب هر اسمی است که موضوع حکم قرار گیرد مثل لفظ سارق یا زانیه. 
نکته : از نظر اصولیون و کنکوری لقب مفهوم مخالف ندارد یا به عبارتی مفهوم لقب، حجت نیست. 
نکته : مفهو
فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح از برنامه‌ریزی برای حمایت از سربازان ورزشکار خبر داد.
سردار سید مهدی فرحی ، با اشاره به فعالیت‌های قرارگاه مهارت‌آموزی سربازان اظهارکرد: قرارگاه مهارت آموزی سربازان نیروهای مسلح در راستای وظایف ذاتی خود که ارتقای مهارت آموزی در کشور و خوشایندسازی سربازی است، اقدامات مختلفی را در دستورکار خود قرار داده و در همین راستا نیز جلسات و تفاهم‌نامه‌های زیادی را با سازمان‌ها و نها
سربازان گمنام وخوش نام

برای همه ی سربازان خوش قلب و پرتوان ملت وامام عصر
برادران وخواهران گرامی. سربازان غیور وبزرگوار وخدوم وگمنام امام زمان  ( روحی له الفدا)
سلام وخسته نباشید
امنیت نعمت گرانی است که   همه ی انسان ها را یک عمر به جستجوی خود وا می دارد
 در میهن عزیزمان ایران ،خداوند بااراده ی خویش ،عنصر وجود وتلاش شما عزیزان وسربازان ارزشمند امام عصر ووطن را برای پایداری وحفظ  وصیانت از امنیت  انتخاب نموده است
تلاشهای شما بی دریغ وخالصان
سلام
دختری ۲۰ ساله هستم، یک ساله وارد دانشگاه شدم ظاهر متوسط دارم محجبه هستم و خیلی روی پوشش و شیک پوشی حساسم و به خودم میرسم از هر لحاظ ظاهری آدم‌ شوخ، مودب و خونگرمی هستم‌.
روابط اجتماعی خوب و دوستان زیادی دارم، خیلی فعالم و همیشه دنبال پیشرفت و موفقیتم، اما نمیدونم چرا در ارتباط به جنس مخالف همه ی این ها برعکس میشه؟، یعنی در نگاه اول در ارتباط با جنس مخالف از من خوشش میاد اما بعدِ یه مدت که میگذره از من فاصله میگیرن، در واقع خودم هم همیشه
یکی از اساتید روشنفکرم نکته جالبی را به نقل از جناب آقای حسین بشیریه بیان کرد، درباره جایگاه اپوزوسیون در جوامع. 
ایشان فرمود: "درواقع اپوزوسیون، ویژه حکومت های غیردموکراتیک است، زیرا در حکومت های دموکراتیک، همه حق اظهار نظر و نقد دارند." 
این مطلب بسیار اهمیت دارد و جای اندیشه. 
کدام حکومت ها، اندیشه مخالف را میپذیرند و کدام حکومت ها نمیتوانند اندیشه مخالف را بپذیرند و کدام حکومت ها میخواهند اندیشه مخالف را بپذیرند اما از بیان آن واهمه دا

​​
نام کتاب : حسین بن علی ( مسلم بن عقیل )
نویسنده : پرویز امینی
انتشارات : وزیر نوضیحات :این کتاب تنهایی مسلم بن عقیل در کوفه را شرح می‌دهد که حتی کسانی که اظهار دوستی با امام حسین و یارانشان را می‌کردند به کمک ایشان نیامدند و سربازان عبیدالله خانه طوعه را محاصره کردند و بعد از آن دستان مسلم را از پشت بستند و او را مظلومانه به شهادت رساندند و چون این کتاب به بیان قصه های دینی با زبان ساده پرداخته مناسب همه ی گروه سنی می باشد و دارای ۱۵ صفحه ب
سلام دوستان امروز مطلبی به دستم رسید که میخوام باهاتون در میون بذارم.
طرح بخشش زندان و اضافه خدمت سربازان غایب و فراری از ۲۶ بهمن ماه همزمان با «روز مادر» تا ۱۸ اسفند ماه «روز پدر» اجرایی می‌شود. بر اساس قوانین خدمت وظیفه فرار از خدمت، مجازات حبس دارد.
امسال از روز مادر تا روز پدر به سربازان فراری و غایبی که خود را به یگان یا به مجموعه دادسرای نظامی استان معرفی می‌کنند، این فرصت داده شده است تا بدون رفتن به زندان و تعیین مجازات حبس بتوانند ب

​​
نام کتاب : حسین بن علی ( مسلم بن عقیل )
نویسنده : پرویز امینی
انتشارات : وزیر نوضیحات :این کتاب تنهایی مسلم بن عقیل در کوفه را شرح می‌دهد که حتی کسانی که اظهار دوستی با امام حسین و یارانشان را می‌کردند به کمک ایشان نیامدند و سربازان عبیدالله توانستند خانه طوعه را محاصره کردند  بعد از آن دستان مسلم را از پشت بستند و او را مظلومانه به شهادت رساندند چون این کتاب به بیان قصه های دینی با زبان ساده پرداخته مناسب همه ی گروه سنی می باشد و دارای ۱۵
در یکی از شب های پادگان،به همراه آسمانی پر از ستاره و سوزگرما( نمیدونم به نسیم گرم میگن چی:|) شب را می درید در سالن غذا خوری به سر میبردیم که ناگاه جانشین فرمانده پادگان وارد شد و نعره ایــــــــــــست سالن غذا خوری سر داده شدمن نیز خیلی ریلکس بلند شده و زیر لب بدوبیراه گویان به سمت دیگ ها و سرهنگ رفتیماز وضعیت غذا چند سوال پرسید و به نظرخواهی از سربازان آموزشی پرداخت که همه با نگاه کردن به من که پشت سرهنگ ایستاده بودیم آب گلو قورت میدادند و اع
مردی به دربار خان زند می رود و با ناله و فریاد می خواهد تا کریمخان را ملاقات کند. سربازان مانع ورودش می شوند. خان زند در حال کشیدن قلیان ، ناله و فریاد مردی را می شنود و می پرسد ماجرا چیست؟ پس از گزارش سربازان به خان وی دستور می دهد که مرد را به حضورش ببرند.مرد به حضور خان زند می رسد. خان از وی می پرسد که چه شده است ؟ این چنین ناله و فریاد می کنی؟
مرد با درشتی می گوید دزد همه ی اموالم را برده و الان هیچ چیزی در بساط ندارم.
خان می پرسد وقتی اموالت به س
به نام خدای شنهای طبس

افشاگری جدید: روزانه 20 نفردر ارتش آمریکا خودکشی میکنند! ، در برنامه عصر نادر طالب زاده مطرح شد ، طبق مستندات و گزارشات خود رسانه های غربی و اعتراف رئیس جمهور آمریکا سربازان و کهنه سربازان آمریکا به دلیل مشکلات روحی و روانی حاصل از جنایات خود در عراق و افغانستان و... خود کشی میکنند ، نکته جالب توجه این است.
دانلود و مشاهده آنلاین:
https://www.aparat.com/v/gZs0X
این که دیروز تصمیم گرفتم زودتر بخوابم و به موقع بیدار شوم تصمیم بدی نبود. هر چند صبح آن قدری که انتظار داشتم زود بیدار نشدم ولی باز هم دو ساعت پیشرفت داشتم. سردرد ندارم، خستگی در وجودم کم تر است، کم تر احساس فشار روی بدنم می کنم و علاقه بیشتری به زندگی دارم. مثل طلوع خورشید در زندگی البته با آسمان نیمه ابری. این که چرا نیمه ابری به این خاطر است که تمام تصمیماتم را اجرا نکردم. درس خواندن آنقدر برایم دشوار است که زمان بیشتری نیاز دارم تا بتوانم خو
نیروی نظامی اسرائیل یکی از مهم­ترین ابعاد این رژیم است که جنبه هویتی نیز پیدا کرده است. نوپدید بودن رژیم اشغالگر قدس و ماهیت اشغالگرانه بودن آن سبب شده است که از ابتدای تشکیل، مشروعیت خود را بر مدار زور و غلبه نظامی قرار دهد. تاریخ رژیم صهیونیستی با جنگ، تهاجم، اشغال و قتل و غارت همراه است و در این بین نیروی نظامی از مهم­ترین و اصلی‌­ترین بخش­‌های این رژیم بوده است.
ادامه مطلب
جلد اول...قسمت سیزدهمسربازان جنگسایه
درحال نزدیک شدن بود ، وقتی به فاصله نزدیکی رسید صورتش نمایان شد ، باز
هم همان صورت زیبا ، صورتی سفید رنگ و جذابی داشت ، موهای بلوندش جذابیتش
رو چند برابر میکرد ، واقعا حیرت آور بود با ضربه کوچک لوک به خودم اومدم .ملکه درست در مقابلم ایستاده بود و نگاهم میکرد سپس از من چشم برداشت و لوک نگاه کرد اونو هم بررسی کرد انگار منتظر چیزی بود.رو به من کرد و گفت: خب بگو ببینم تو اون گرگینه رو از کجا میشناسی؟گفتم : اممم
یکی از اساتید روشنفکرم نکته جالبی را به نقل از جناب آقای حسین بشیریه بیان کرد، درباره جایگاه اپوزوسیون در جوامع. 
ایشان فرمود: "درواقع اپوزوسیون، ویژه حکومت های غیردموکراتیک است، زیرا در حکومت های دموکراتیک، همه حق اظهار نظر و نقد دارند." 
این مطلب بسیار اهمیت دارد و جای اندیشه. 
کدام حکومت ها، اندیشه مخالف را میپذیرند و کدام حکومت ها نمیتوانند اندیشه مخالف را بپذیرند و کدام حکومت ها میخواهند اندیشه مخالف را بپذیرند اما از بیان آن واهمه دا
بیایید بیشتر با علاقمندی های رفتاری جنس مخالف مون آشنا بشیم؛
گاهی دل مون میخواد در نظر جنس مخالف مون جذاب به نظر بیایم، اما نمیدونیم واقعا چطور باید این کار رو انجام بدیم، در واقع شناخت کافی از طرز تفکرات و علاقمندی های رفتاری جنس مخالف مون نداریم و سعی میکنیم طبق اون چیزی که خودمون از علایق جنس مخالف دستگیرمون شده پیش بریم و بیشتر مواقع متوجه میشیم که سوتی دادیم. 
ببینید یه سری اصول وجود داره که میشه گفت تقریبا درباره همه، با همه جور سلیقه
کوجو بیشتر از اینکه یک ورزش باشد، یک تمرین نظامی بود. تمرینی برای نظم‌بخشی به سربازان در حکومت چین باستان. بعدها اما این تمرین نظامی به یک سرگرمی کوچه‌بازاری در آمد و رنگ‌وروی دیگری گرفت. پیشینۀ کوجو به دویست تا سی‌صد سال پیش از میلاد مسیح برمی‌گردد و از چند نظر شباهت زیادی به فوتبال امروزی دارد. نخست اینکه درست مانند فوتبال، بازی با یک توپ و در یک زمین برگزار می‌شد. توپ‌های اولیه درحقیقت جمجمۀ سربازانی بود که در میدان‌های جنگی کشته می
چرا علاقه بسیار شدیدی به بعضی پسرها در خودم حس میکنم؟

سلام من پسری 21 ساله هستم. از دوران بلوغ علاقه خیلی کمی نسبت به جنس مخالف دارم.با این که چندین بار موقعیت ارتباط با جنس مخالف (درخواست از طرف مقابل) رو هم داشتم اما هر وقت به ارتباط جنسی فکر می کنم حالت تهوع بهم دست میده. ناگفته نماند که علاقه بسیار شدیدی به بعضی پسرها در خودم حس میکنم که تا الان سرکوبش کردم ولی ادامه این روند برایم ممکن نیست.لطفا راهنمایی کنید
ادامه مطلب
سربازان سردار سلیمانی؛ شهید محمد استحکامی جهرمیشهادت را به هر کس نمی دهند و خدا به بندگان ویژه ی خود می دهدآرشیو زندگی نامهشهید محمد جهرمی در بیست و هفتم مهر ماه 1394 در دفاع از حرم اهل بیت (ع) به شهادت رسید.
 محمد استحکامی فرزند مهدی در چهاردهم تیر ماه 1362 در جهرم متولد شد. محمد از مدافعان حرم حضرت زینب(س) در بیست و هفتم مهر ماه ۹۴ در مبارزه با تکفیری های تروریست در دفاع از حرم حضرت عقیله بنی‌هاشم(س) به شهادت رسید. شهید استحکامی در عصر روز تاسوعا
بسم الله الرحمن الرحیم
روز بعد از اون (کلیک)ماجرا مجبور بودم به همه ۷ تا مراقب سلامتم زنگ بزنم بگم پنجشنبه مرکز جلسه داریم تشریف بیارید
وقتی به اون مراقب داستان قبلی زنگ زدم سلام کردم فقط و گفتم تشریف بیارید
احوال پرسی کرد و کلی عذر خواهی که من نمدونستم شما دختر آقای ****هستید
تروخدا ببخشید من خیلی عذر میخوام همون شب رفتم پیش یارو و گفتم اگه راست میگی مشخصات گوشی رو بگو و طرف مونده چی بگه...کلی تهدیدش کردم و اصلا اجازه ندادم به شما زنگ بزنه
با ای
آسمونم دلش غصه داره...
حق داره هر چی امشب بباره...!
....
امشب با داداش کوچیکه که ۶ سال ازم بزرگتره!!!...بحثم شد!
بحث سیاسی ...و باورم نمیشه که داشتم بلند بلند داد میزدم که مغلطه نکن برادر من...!!!!!
و کی باورش میشه فاطمه ساکت و صبور که سرش یا تو رمانه یا تو گوشی ...اینطوری صداشو بندازه رو سرش و بعد خودش با پررویی بگه :کسی که تو بحث و استدلالاش ،منطق کم میاره ،تن صداش رو بیشتر میکنه...!!!
و بابا همینطوری نگام میکرد
شاید به نظر بحث خوبی میومد...ولی من بار اول و آخر
✅ هر پیشرانه‌ای دارای نمودار گشتاور/اسب‌بخار مخصوص به خود است که بررسی آن برای آگاهی از بهترین زمان تعویض دنده الزامی است.
✅ زمانی که خودرو دارای سرنشین و یا بار است و در مسیر پیش رو شاهد شیب منفی و یا باد مخالف هستید، تعویض دنده برای وارد آمدن کمترین فشار در این پیشرانه، هنگامی انجام می پذیرد که بعد از این عمل دور موتور در حوالی 4000 یا (بسته به وضعیت) بالاتر فرود آید.✅ بلعکس، زمانی که در جاده‌ای بدون شیب و باد مخالف در حال تردد هستید، تعویض
جالبه، اغلب ما ملت ایران، بسیار کم تحمل هستیم در شنیدن یه نظر مخالف حتی در این حد: به نظر من ادمونتون از واترلو قشنگ تره.

یعنی همین یه جمله میتونه طرف رو روانی کنه.
من معتقدم، وقتی شما توی 15 سال اول زندگیون یاد نمیگیرین که نظر مخالف بشنوین، یا کلا روی تربیت شما کار نمیشه،
تهش میشین همینی که هستین.
من یک مثال از یه فرد اشنا بزنم که همه شما با قایم موشک بازیاش آشنا هستین،
گرگ زاده واسه اینکه اثبات کنه که تورنتو از همه جای کانادا بهتره (که خب تجرب
۲۶۹۳ - «امید دانا» فعال رسانه‌ای مخالف جمهوری‌اسلامی در کانادا، پس از بررسی اکانت رسانه‌های ضدایرانی در توییتر، با بیان اینکه ۷۰ تا ۸۰ درصد فالورهای رسانه‌های مخالف جمهوری اسلامی در توییتر جعلی هستند، گفت: “۷۰ % دنبال‌کنندگان «بی‌بی‌سی فارسی»، ۶۴% «صدای آمریکا»، ۶۶% «رادیو فردا»، ۶۱% اکانت «وزارت خارجه آمریکا به فارسی» و ... فیک هستند، اما تقریبا ۱۰۰% فالورهای حامیان جمهوری اسلامی واقعی هستند.”منبع: www.tiny.cc/mzdr127
دانلود فایل اصلی 
آهنگری شمشیر بسیار زیبایی تقدیم شاپور پادشاه ساسانی نمود. شاپور از او پرسید: چه مدت برای ساختن این شمشیر زمان گذاشته ای؟ آهنگر پاسخ داد: یک سال تمام. پادشاه ایران باز پرسید: اگر یک شمشیر ساده برای سربازان بسازی چقدر زمان می برد؟ او گفت: سه تا چهار روز. شاپور گفت: آیا این شمشیر قدرتی بیشتر از آن صد شمشیر دیگری که می توانستی بسازی دارد؟ آهنگر گفت: خیر، این شمشیر زیباست و شایسته کمر شهریار. پادشاه ایران گفت: سپاسگزارم از این پیشکش اما، پادشاه اهل
سربازان ۲۰۲۵، تمام هوشمند به جنگ می‌روندلباس هوشمند
پوشش سربازانی که دهه آتی برای عملیات‌های نظامی آموزش می‌بینند با امروز تفاوت فراوان دارد. لباس این سربازان به حسگرهای هوشمند مجهز شده است تا در قالب زره نظامی عمل کند و ضمن افزایش امنیت فرد، میزان آگاهی او از محیط پیرامون را بالا ببرد. مهم‌ترین بخش در این لباس هوشمند مربوط به کلاه آن می‌شود. کلاه جدیدی که برای نخستین بار در نمایشگاه DSEI از آن رونمایی شد بجز آنکه یک رایانه شخصی برای سربا
‍♂ نجاری بود که زن زیبایی داشت که پادشاه را مجذوب خود کرده بود
پادشاه بهانه ای از نجار گرفت و حکم اعدام او را صادر کرد و گفت نجار رافردا اعدام کنید 
نجار آن شب نتوانست بخوابد ...
همسر نجار گفت :                             مانند هر شب بخواب ...    پروردگارت یگانه است و درهای گشایش بسیار "
کلام همسرش آرامشی بر دلش ایجاد کرد و چشمانش سنگین شد و خوابید ...
صبح صدای پای سربازان را شنید...چهره اش دگرگون شد و با نا امیدی، پشیمانی و افسوس به همسرش نگاه کرد که د
چیزی که دنیای بزرگسالی به من آموخته است " اتفاقی بودن " است. جادویی در کار نیست، هیچ دلیل پیچیده‌ای پشتش نیست، اتفاق‌ها مثل تاس می‌افتند و در دایره‌ی زندگی تقسیم می‌شوند. 
یادم هست یک‌بار احسان علیخانی یک مرد " از مرگ برگشته " را آورده بود. مرد جمله‌ای گفت که به شدت با آن مخالف بودم. وقتی از او پرسیدند هرگز نگفتی چرا من ؟ گفت زندگی مثل یک صفحه‌ی بازی است، کسی تاس‌ها را می‌ریزد و طبیعی است بعضی‌ها خوب و بعضی بد می‌آورند. آن‌زمان خیلی با حر
قاسم سلیمانی سردار بزرگ ایرانی بود که نه تنها در دفاع از ایران و ایجاد امنیت در این کشور نظیر نداشت بلکه با مبارزه با گروه های تروریستی مانند داعش و حذف آنها از منطقه، امنیت و آسایش را برای کشورهای مختلفی فراهم کرده بود. اما کشورهایی همچون آمریکا و اسرائیل که به اعتراف خودشان، به وجود آورنده داعش هستند از اینکه سردار سلیمانی داعش را از منطقه بیرون کرد و در مقابل زورگویی های آمریکا ایستاد، عصبانی بوده و نقشه ترور او را کشیدند. ولی برای تطهیر
وقتی که تعدادی از سربازان وطن، در رزمایش نظامی کنارک دچار سانحه شدند، دهان دشمنان نیز برای تمجید از این سربازان باز شد، اما به خاطر نفهمی، آن را در قالب دلسوزی مطرح کردند: و مقصودشان این بود که بگویند: این حادثه عمدی بوده و با مقصر جلوه دادن: حادثه ساز ان را محصول بی تدبیری مسئولین بدانند. خودشان هم می دانند که این حوادث، نه قابل پیش بینی است و نه قابل پیشگیری. همانطور که از نامش پیداست تصادف است. مثل تصادف یک ماشین. اگر صدها نفر هم کشته بدهد، ب
با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) عامل اغتشاشات اخیر در بوکان در کمتر از ۱۰ ساعت دستگیر شد.
به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ،  عامل اصلی اغتشاشات بوکان با یکسری اقدامات اطلاعاتی پیچیده در کمتر از ۱۰ ساعت توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در یکی از شهر‌های مرزی در حین خروج از کشور دستگیر شد.
متهمه از عوامل اصلی محرکین اغتشاشات شهر بوکان بوده و ضمن اقرار و اعتراف به ارتباطات خود با گروهک‌های ضد انقلاب در یکی از کشور‌های همسا
همیشه سوال می شود معنی هوس چیست یا منظور از هوا هوس چیست و راهی برای کنترل آن وجود دارد؟ شاید دیدگاه های متفاوتی درباره معنی هوس وجود داشته باشد اما از نظر علم روانشناسی در واقع هوس شروع کننده هر نوع رابطه عاشقانه بین دو جنس مخالف است. در این مقاله سایت روانشناسی ویکی روان به بررسی این می پردازیم که معنی هوس چیست
جذابیت های جنسی و گرایش نسبت به جنس مخالف شروع کننده هر رابطه عاشقانه می باشد، این یک قانون است که خیلی ها آن را نادیده می گیر
 کتاب سیاه و سفید سرزمین من: پهلوی ها را باید بشناسی تا کلاه سرت نرفته است…
کتاب سیاه و سفید سرزمین مننویسنده: هادی قطبیانتشارات بهار دلها
معرفی:
همسر امام می گفتند:”من شصت سال با امام زندگی کردم ولی ندیدم که ایشان یک معصیت بکنند، در عین حال به ما اصلاً سخت گیری نمی کردند، فقط نصیحت می کردند و همیشه به ما می گفتند: سعی کنید گناه نکنید، اگر نمی توانید ثواب کنید، سعی کنید لااقل معصیت نکنید.
بریده کتاب:
زمانی، طبق دستور رضاشاه به تمام پادگان ها
2538 - شبکه انگلیسی «بی‌بی‌سی فارسی» در گزارشی با حمایت برخی گروه‌های تروریستی و تجزیه‌طلب که توسط حکومت ایران با آنها مقابله شده، از «عبدالمالک ریگی» سرکرده معدوم گروهک تروریستی «جندالشیطان» تنها با عنوان مخالف سیاسی نظام جمهوری‌اسلامی نامید و نوشت: “جندالله مخالف نظام جمهوری اسلامی بود و هدف خود را حمایت از حقوق اقلیت سنی‌های ایران بخصوص در استان سیستان و بلوچستان اعلام کرده بود!”لینک کوتاه منبع: www.b2n.ir/mzdr101
دانلود فایل اصلی
 حکایت‌بسیار شیرین ✍ تابستان ١٣۶٣ که در شاهرود هنگام آموزش سربازان در صحرا ، با مادری به همراه دو دخترش برخورد کردم که درحال درو کردن گندم‌هایشان بودند   فرمانده‌ی گروهان ، ستوان آسیایی به من گفت : مسلم بیا سربازان دو گروهان را جمع کنیم و برویم گندم‌های آن پیرزن را درو کنیم . به او گفتم : چه بهتر از این ! شما بروید گروهان خود را بیاورید تا با آن پیرزن صحبت کنم جلو رفتم .  پس از سلام و خسته نباشید گفتم : مادر شما به همراه دخترانتان از مزرعه بیر
پس از آزادی سربازان آمریکایی
فرمانده آمریکایی خطاب به سربازانش : رفتار ایرانی ها با شما چگونه بود؟!سرباز آمریکایی : بسیار خوب؛ حتی به ما ناهار و شام دادند! فرمانده: وای! ایرانی ها در غذایشان ماده ای می ریزند که شمارو دنباله رو عقایدشان می کند! 
سرباز: نه به امام هشتم اصلا اینطور نیست!

که پادشاه را مجذوب خود کرده بودپادشاه بهانه ای از نجار گرفت و حکم اعدام او را صادر کرد و گفت نجار رافردا اعدام کنیدنجار آن شب نتوانست بخوابد .همسر نجار گفت :مانند هر شب بخواب .پروردگارت یگانه است و درهای گشایش بسیار کلام همسرش آرامشی بر دلش ایجاد کرد و چشمانش سنگین شد و خوابید .صبح صدای پای سربازان را شنید.چهره اش دگرگون شد و با نا امیدی، پشیمانی و افسوس به همسرش نگاه کرد که دریغا باورت کردم .با دست لرزان در را باز کرد و دستانش را جلو برد تا سرب
اون رانندگی یادم داد...بابا همیشه مخالف بود، ولی اون یادم داد، بهم اجازه داد سوار شم ، ماشین خودشو میداد دستم، می دونست بابا مخالفه می دونستم بابا مخالفه ولی اون ماشین میداد و منم سوار میشدم.
حالا اون رفته و من پشت ماشین نشستم،پشت ماشین بابا، کاری کردم که اون موافقش بود و بابا مخالف ،انگار که طرف اونو گرفته باشم ،اونه لعنتی اونی که ازش متنفرم اونی که امیدوارم هیچوقت دیگه نبینمش.
بابا کدومو باور کنه...حرفامو یا کارامو؟ حق داره ولم کنه. حق داره
باسلام. بنده احسان شاه سنائی، شاعر، منتقد ادبی، مترجم متون انگلیسی وفعال جهبه فرهنگی و سواد رسانه، از شهر اصفهان و با افتخار گویم که پاسدار ارزش های انقلاب و دفاع مقدس در جنگ رسانه ای علیه انقلاب مقدس سال ۵۷ می باشم.
و آنچه مهم است این است که همه ما سربازان گردان سید علی خامنه ای و لشکر مهدی موعود هستیم.
خبرهایی از
ملاقات مریم رجوی با مشاورعالی امنیت ملی افغانستان در رسانه ها منتشر شده که صحت
آن هنوز تایید نشده اما تعداد زیادی از رسانه های افغانستانی آن را تکذیب کرده
اند.
خبرهای ضد و
نقیض حاکی از آن است که مریم رجوی می خواهد در نزدیکی مرزهای شرقی ایران پایگاه
نظامی تشکیل دهد. با شناختی که از مریم رجوی دارم، این کار او فقط برای حذف اعضاء
مسئله دار است.
ظاهراً در حال
حاضر مریم رجوی با ارتشی از اعضاء مخالف و مسئله دار روبه روست که تباهی عمرشان ر
‏دختر پادشاه یونان عاشق شاپور ساسانی شد و پیشنهاد ازدواج داد ، شاپور در قبال این پیشنهاد خواستار باز کردن دروازه‌های شهر برای سربازان ساسانی کرد . شاهدخت موافقت کرد و به پدرش خیانت کرد ؛شاپور پس از تصرف شهر دخترک را گردن زد و گفت : کسی که به پدرش خیانت کرد چگونه به من رحم کند ؟!!
+تا تو باشی دیگه با پسرای خاورمیانه نپری

عقاب وقتی می‌خواهد به ارتفاع بالاتری صعود کند، در لبه‌ی یک صخره، به انتظار یک اتفاق می‌نشیند! می‌دانید اتفاق چیست؟ گردبادی که از رو‌به‌رو بیاید! عقاب به محض این‌که ‌آمدن گردباد را حس‌کرد، بال‌های خود را می‌گشاید و اجازه می‌دهد ‌باد، او را با خود بلند کند. به محض این‌که طوفان قصد سرنگونی عقاب را کرد، این پرنده‌ی بلند‌پرواز، سر خود را به‌سوی آسمان بلند می‌کند و عمود بر طوفان می‌ایستد و مانند گلوله‌ی توپی، به سمت بالا پرتاب ‌م
مخالف اهل بیت علیهم السلام از حزب ابلیس است!!! (به روایت اهل تسنن)
ابن حجر مکی از علمای بزرگ اهل تسنن و دشمنان مکتب اهل بیت علیهم السلام در کتابی که بر ضد شیعه نوشته است می‌نویسد:
وَفِی رِوَایَة صححها الْحَاكِم على شَرط الشَّیْخَیْنِ النُّجُوم أَمَان لأهل الأَرْض من الْغَرق وَأهل بَیْتِی أَمَان لأمتی من الِاخْتِلَاف فَإِذا خالفتها قَبیلَة من الْعَرَب اخْتلفُوا فصاروا حزب إِبْلِیس.
در روایتی که حاکم نیشابوری آن را بنا بر شرایط دو شیخ (بخار
سولنان با زخم عمیقی
که داشت خود را به رودخانه ای رسانده بود تا آب بنوشد ولی همان لحظه از هوش
رفت؛سربازان ولیعهد تمام شب را دنبال سولنان گشتند ولی اثری از او نبود،سربازان
ولیعهد به قلعه مرزی بازگشتند و به ولیعهد گفتند:"سرورم ما نتونستیم پیداش
کنیم،اگر زخمش عمیق باشه فک نکنم بتونه دوام بیاره". _نه ما باید پیداش
کنیم.زنده هم باید پیداش کنیم. همان لحظه امپراطور وارد شدند و رو به
ولیعهد:"چه کسی رو باید پیدا کنین؟". ولیعهد تعجب  و بلند شد و پس از ادا
سربازان گمنام این کشور صرفاً در حوزه اطلاعاتی و امنیّتی خلاصه نمیشوند.
کشور ما خوشبختانه مملو از سربازان گمنامی است که در عرصه های گوناگون
تلاش میکنند و نام و نشانی هم از خیلی از این عزیزترین و پاکترین انسان های
سرزمین ایران نیست.
در پیشرفت علم و انواع فن آوری، هوافضا، سایبری، تولید و کارآفرینی،
مبارزه با جنگ اقتصادی، پیشرفت صنعت و تکنولوژی، مبارزه با مفاسد و فاسدین
اقتصادی، صنعت هسته ای، تجهیزات نظامی و دفاعی، حراست از مرزهای کشور و…
حاکمی هر شب در تخت خود به آینده دخترش می اندیشید ...که دخترش به چه کسی بدهد مناسب او باشد ..
در یکی از شبها وزیرش را صدا زد و از خواست که شبانه به مسجد برود تا جوانی را مناسب دخترش پیدا کند که مناجات و نماز شب را بر خواب ترجیح دهد ...
از قضا آن شب دزدی قصد دزدی در آن مسجد را کرده بود تا هرچه گیرش بیاید از آن مسجد بدزدد...پس قبل از وزیر و سربازانش به آنجا رسید ...در را بسته یافت واز دیوار مسجد بالا رفت و داخل مسجد شد ...هنگامی که بدنبال اشیاء بدرد بخورش می
درود بر برادر ارتشی
پدیدآور: حمیدرضا شاه‌آبادی
ناشر: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان
تعداد صفحات: 32
سحرگاهان 22 بهمن خبرهای مأیوس کننده برای ارتشبد قره‌باغی ارسال می‌شد. اخباری حاکی از این که کلانتری‌ها یکی پس از دیگری در حال سقوط‌اند، سربازان به مردم می‌پیوندند. همافران، گاردی‌ها را شکست داده‌اند، مردم اداره تسلیحات ارتش را به محاصره خود درآورده‌اند. نیروهای هوانیروز از فرمان سرپیچی می‌کنند و حاضر به اطاعت نیستند، سرلشکر نشاط ف
کشف 151کیلوگرم مواد مخدر در منوجان
مامورین پلیس مبارزه با مواد مخدر و پاسگاه چاه شاهی با تعامل سربازان گمنام آقا امام زمان (عج) در یک عملیات مشترک موفق شدند در محور منوجان به هشتبندی خودرو 405 توقیف و مقدار151/500 کیلو گرم مواد مخدرتریاک کشف و دو نفر متهم دستگیر شد
۱۷ دسامبر ۲۰۱۸ستاره‌ها و نوارها : By Wentlingواشنگتن - - طرح پیشنهادی صرفه‌جویی در هزینه‌ها که منجر به واکنش شدید از سربازان قدیمی در سال ۲۰۱۷ شد ، در گزارش دفتر بودجه کنگره جدید ، به عنوان گزینه‌ای برای کمک به کاهش کسری بودجه فدرال ، دوباره ظاهر شد .این گزارش پیشنهاد می‌کند که در ۱۰ سال آینده در حدود ۲۳۵، ۰۰۰ سرباز معلول از اداره امور سربازان قدیمی به نام Unemployability فردی را حذف خواهد کرد و پیش‌بینی می‌کند که در ۱۰ سال آینده ۴۷.۶ میلیارد دلار صرف
به علت حمایت از پیامرسان های ایرانی کانال سربازان آقا درپیامرسان تلگرام متوقف می شود.
شما می توانید کانال مارا دراین پیام رسان های ایرانی دنبال کنید. 
http://sapp.ir/sarbazan_rahbari سروش
eitaa.com/sarbazan_rahbari         ایتا
aparat.com/sarbazan_agha آپارات 
lenzor.com/sarbazan_agha       لنزور
Sarbazanagha.blog.ir :وبسایت
ما امروز «دولت مقاومت»ایم. دولت مقاومت خیلی
مهم است. دولت مقاومت با فلان سازمان مقاومت فرق دارد، با فلان جریان
مقاومت در فلان کشور فرق دارد، با فلان شخصیّت مقاومت فرق دارد. [البتّه]
با آنها هم دشمنند؛ استکبار جهانی که اهل زیاده‌طلبی است، اهل تجاوز است،
اهل دست‌اندازی به همه‌ی ثروتهای مادّی و معنوی ملّتهای عالم است، با هر
عنصر مقاومت مخالف است، [لذا] با سازمانهای مقاومت هم مخالف است، با
انسانهای مقاوم هم مخالف است، امّا اینها کجا و دولت
  درود و سلامی گرم به دوستانی که این پست را می خوانند. هدف من از ساخت این وبلاگ تعامل با دوستانی است که با من هم عقیده یا مخالف من هستند . در اینجا سعی شده تا به عمق کار های روزانه و کارهایی که همۀ ما آنها را عادی می دانیم  توجه کنیم ، به شروع آن ، دلایل انجام آن ، اشتباه یا درست بودن آن و ... 

عضو شورای اسلامی شهر شاهین‌شهر طی پیامی میلاد سراسر نور حضرت مهدی موعود (عج) و روز سربازان گمنام امام زمان (عج) را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری صدای جویا
از اصفهان، نرگس السادات موسوی عضو شورای اسلامی شهر شاهین‌شهر طی پیامی
میلاد سراسر نور حضرت مهدی موعود (عج) و روز سربازان گمنام امام زمان (عج)
را تبریک گفت.
در این پیام آمده است؛
بسم‌الله الرحمن ال
مخالف اهل بیت علیهم السلام از حزب ابلیس است!!! (به روایت اهل سنت عمری)
ابن حجر مکی از علمای بزرگ اهل سنت عمری و دشمنان مکتب اهل بیت علیهم السلام در کتابی که بر ضد شیعه نوشته است می‌نویسد:
وَفِی رِوَایَة صححها الْحَاكِم على شَرط الشَّیْخَیْنِ النُّجُوم أَمَان لأهل الأَرْض من الْغَرق وَأهل بَیْتِی أَمَان لأمتی من الِاخْتِلَاف فَإِذا خالفتها قَبیلَة من الْعَرَب اخْتلفُوا فصاروا حزب إِبْلِیس.
در روایتی که حاکم نیشابوری آن را بنا بر شرایط دو ش
فرمانده قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه عمومی نیرو‌های مسلح افزود: در سال ۱۴۰۱ باید ۱۰۰ درصد سربازان دارای یک گواهینامه مهارت تخصصی باشند.
او ادامه داد: مدرک و گواهینامه به تنهایی ارزش قابل قبولی ندارد و امسال برنامه خیزش را داریم.
سردار فرحی با بیان اینکه امسال سال جهش ما هست، بیان کرد: در سال ۹۹ مشخص کردیم اگر بخواهیم مطابق نقشه راه در سال ۱۴۰۱ به ۱۰۰ درصد برسیم باید به آموزش ۶۵ درصدی برسیم.

ادامه مطلب
فرمانده قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه عمومی نیرو‌های مسلح افزود: در سال ۱۴۰۱ باید ۱۰۰ درصد سربازان دارای یک گواهینامه مهارت تخصصی باشند.
او ادامه داد: مدرک و گواهینامه به تنهایی ارزش قابل قبولی ندارد و امسال برنامه خیزش را داریم.
سردار فرحی با بیان اینکه امسال سال جهش ما هست، بیان کرد: در سال ۹۹ مشخص کردیم اگر بخواهیم مطابق نقشه راه در سال ۱۴۰۱ به ۱۰۰ درصد برسیم باید به آموزش ۶۵ درصدی برسیم.

ادامه مطلب
سلام
بنده دختری هستم از یه خانواده معمولی، چند ماهی با آقا پسری که از خودم 3 بزرگتر بود و به ایده آل های من نزدیک بود آشنا شدم (البته با آگاهی خانواده ها)، برای خوشحالیم تلاش میکرد، تحصیلکرده و دارای ظاهر خوب و کار خوب بود، همه چیز داشت خوب پیش میرفت، ایشون از نظر فکری و اخلاقی به دل من نشسته بودن تا اینکه پدرم با جدیت گفت چون برای یه شهر نیستیم مخالفم و راضی نیستم و مخالفت شون رو به من و ایشون هم اعلام کردن.
ایشون هم گفتن دو نفر که به سن ازدواج م
لباس نظامی از محصولات ممتاز سایه روشن می باشد. سربازان عزیز می توانند در مناطق سردسیر برای گرم نگه داشتن بالاتنه از لباس نظامی در ابهر  استفاده کنند. لغت کاپشن از زبان روسی وارد زبان فارسی شده است. کاپشن هایی که دوخته می شوند همچنین در آن ها از الیاف مصنوعی استفاده می گردد.
در لایه داخلی لباس نظامی از فوم هایی با استاندارد استفاده می شود.. دلیل استفاده از نایلون آن است در داخل لباس نظامی گرمای خوبی ایجاد شود. از کاپشن های نظامی به خصوص کاپشن
کتابی که دراین سال جدید می خواهم برای شما عزیزان معرفی کنم کتابی است بانام فرنگیس 
فرنگیس شامل خاطرات فرنگیس حیدرپور متولد سال 1341 در روستای اوازین است . اودر حمله نظامیان عراقی به روستای محل سکونتش بایک تبر ازخود در برابر سربازان ارتش بعث عراق دفاع کرد . کتاب فرنگیس نوشته مهناز فتاحی به روایت خاطرات فرنگیس می نشیند . فرنگیس شیر زنی کرمانشاهیست که از قضا در روستایی نزدیک گیلان غرب زندگی می کند .درسال 1359 پس از حمله عراق به روستای اوازین ،مردم
سلام بر بسیجیان گمنام امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف و بر سربازان گمنام نائب بر حقش امام خامنه ای حفظه الله . اینجا پایگاه ارباب عاشورائیان و سید ناظران وجه الله است . اینجا مدرسه ی مبارزه با شیطان است . اینجا جایگاه مخلصین مجاهد فی سبیل الله و پروشگاه مبارزین استکبار جهانیست 
ما آماده ایم برای ظهور منجی عالم بشریت عج ...
روش تمرینی است که ترکیبی از دو تمرین می باشد و هر تمرین درست بعد از تمرین دیگر اجرا می شود. مزیت این تمرین ذخیره زمان و تمرین با شدت بالاست. بدنسازان ورزیده و پیشرفته اغلب فشار تمرینی خود را به کمک این سیستم افزایش می دهند.در سیستم تمرینی سوپرست دو حرکت متفاوت برای دو و یا چند گروه عضلانی بدون استراحت مابین اجرا می شود.
سه مفهوم تمرینی برای سوپرست وجود دارد :
تمرین عضلات آنتاگونیست : استفاده از عضلات  مخالف.
برای مثال : جلو بازو و پشت بازو (تمری
نام انیمیشن: سربازان سفینه‌ی جنگی: خائن به مریخ – Starship Troopers: Traitor of Marsژانر: انیمیشن، اکشن، علمی تخیلیکارگردان: Shinji Aramaki, Masaru Matsumotoستارگان: Casper Van Dien, Dina Meyer, DeRay Davisمحصول کشور: آمریکاسال انتشار: 2017امتیاز: 5.5 از 10مدت زمان: 1:27:44خلاصه داستان: به سرباز فدراسیون “جانی ریکو” دستور داده می شود تا در کنار عده ای نیروی تازه کار بر روی یک ایستگاهماهواره ای در مریخ کار کند، جائی که حشره های غول پیکر تصمیم گرفته اند به هدف بعدی خود حمله کنند…

ادامه مط
بسم الله

پیش‌بینی می‌شود آمار زوار ایرانی اربعین به پنج میلیون برسد. درصد قابل‌توجهی از این تعداد، زنان هستند. و چه‌بسیار از خواهران و مادران ما که آرزو و شوق این سفر را داشتند و دارند اما به هر دلیلی میسرشان نیست که راهی کربلا شوند. و این جدا از زنان دیگر کشورهاست...اگر رسانه‌های جهان صرفا رسانه بودند لابد باید - آن‌طور که باید - به خبر بزرگ‌ترین راه‌پیمایی و تجمع عالم می‌پرداختند؛ حتی اگر همه‌ی عجایب دیگر این قضیه وجود نداشت. آن که هی
زندگی طبیعی یعنی اینکه اگه توی دوازده سالگی خانواده ات فهمیدن با دیدن یه نفر از جنس مخالف ناخودآگاه قرمز میشی با خاک یکسانت نکنن 
و توی سی و چند سالگی اون لحظه عین پتک نیاد روی سرت و بفهمی تمام این سالها با یه دروغ زندگی کردی
بسم الله الرحمن الرحیم
حالم گرفته بود شاید به خاطر تگرگ و خسارات بی شمارش به کشاورزا شاید به خاطر روزهای پایانی ماه عزیز شاید به خاطر بندهایی که هنوز در این ماه نتونستم خودم رو ازشون نجات بدم شاید به خاطر نگرانی هایی که دارم شاید بخاطر گذر عمر مثل برق ...
نمیدونم نمیدونم بلاخره الان دلم گرفته و باید با مسکنی هرچند موقتی حالم رو خوب کنم تا دوباره با انرژی به رمضان برگردم و روزهای پایانی این ماه رو به بطالت نگذرونم
که تقریبا غیر قابل جبران هست.
از آنجایی که امروزه خانم ها خیلی بیشتر به سراغ کلاس های ورزشی همچون پیلاتس می روند، مردها فکر می کنند که پیلاتس یک ورزش زنانه است. اما پیلاتس توسط مردان ساخته شده و همچون فعالیت‌های سختی مانند بوکس مورد استفاده‌ی مردان نیز قرار می‌گیرد! ورزشکاران و همچنین سربازان نیز از پیلاتس بهره می‌برند.
ادامه مطلب
کل مجموعه رو بسیج کنی و بودجه جمع کنی و برنامه دوساعته رو بکنی چهارساعت، من هربار که یاد بی بی بیفتم، بیشتر مخالف میشم بااین برنامه روتین سالیانه!چقدر از خانواده های شهدا و ایثارگران خبر داریم؟
به سخنرانی و هدیه سالانه احتیاج دارند یا ...؟
جنایت در برلین: ولادیمیر گلفاند در خاطرات خود از جنگ جهانی در برلین می نویسد: بیست نفر تجاوز به یک دخترکاعلامیه ارتش سرخ در پوسترهای مشوق سربازان: (وقتی که برلین را تصرف کردند)سرباز تو در الآن در خاک آلمان هستی . وقت انتقام فرا رسیده است.

این در حالی است که در موقع فتح مکه ، با اینکه مسلمان اعلام کردند امروز روز انتقام است، پیامبر به عنوان رهبر مسلمانان اعلام فرمودند : امروز ، روز رحمت و گذشت است. هرکس به خانه ابوسفیان پناه ببرد در امان است.
در حال شنیدن جلسه امروز مجلس هستم، یکی میگفت افغانستان با حزب اداره میشود و عراق هم، دموکراسی حزب می خواهد و از این جور حرفها
قانون اساسی جمهوری اسلامی به حق مردم سالاری اسلامی را تبیین می کند و من مخالف غربزدگی و دموکراسی لیبرال هستم...
کتاب امیر مهربان : روایت هایی ساده و روان از زندگی مولای مهربانی ها، امام علی (ع)

کتاب امیر مهربان
معرفی:
روایت هایی ساده و روان از زندگی مولای مهربانی ها، امام علی (ع)این کتاب با بیان داستان هایی ایشان را به کودک معرفی می‌کند.در این داستان ها به عدالت، جوانمردی و مهربانی حضرت اشاره دارد…خواندن این کتاب را به تمام شیعیان امیرالمؤمنین توصیه می‌کنیم.
بریده کتاب(۱):
قاضی به امام گفت: آیا دلیلی داری که حرفت را ثابت کند؟امام فرمود: نه‌قاضی گفت:
 اگه بخوام در یک کلمه توصیف کنم: "نفس‌گیر" .
‏۱۰ دقیقه ابتدایی فیلم، نبرد ساحلی، همونطور که سربازها زیر رگبار دشمن اجازه نفس کشیدن پیدا نمیکنن، ما هم از حجم تصویر و هیجان، نفسمون بند میاد‌. و اینطوری کارگردان نشون میده ۱۶۰ دقیقه بعدی فیلم رو با چه چیزی مواجه ایم. این روند تند و هیجان انگیز تا انتهای فیلم ادامه پیدا میکنه و در نبرد حفظِ پل به اوج خودش میرسه. کند و آروم میشه زمانی که کاپیتان یک تنه جلوی تانک میایسته.
در پایان، نبرد با نماد و اشا
به نام خدای شنهای طبس

مغول ها اجساد افراد بیمار را با استفاده از منجنیق به درون شهرهای محاصره شده پرتاب می کردند!شاید
بتوان ادعا کرد که مغولان اولین قومی بودند که از تاکتیک های جنگ
بیولوژیکی استفاده کرده اند. در دورانی که آن ها به تاخت و تاز در اروپا
پرداختند تعداد زیادی از سربازان آن ها به طاعون مبتلا شدند اما آن ها از
این موضوع نیز  به سود خود استفاده کردند.برای مثال وقتی که شهر
«کافا» (Caffa)، در اوکراین امروزی، را محاصره کردند طاعون سرب

و اینک، حق این پیشانی ؛ بوسه ا ی عطرآگین ، از لب های مبارک رسول خداست و حق این شانه های خسته، مرحمی از گرمای دستان پرمهرشان که حرارتش تشنه های هر دوعالم را سیراب میکند.امروز چشمان ما به یادت متبرک به اشک هایی شد که امید به شفاعت  چون شمایی را برای روز مبادایشان آرزو دارند.روزی که نگاه پر مهر اولیای خدا از آن سربازان غیوری چون شما خواهد بود و مایی که نمیدانم در حسرت آن عاشقانه ها چگونه خواهیم سوخت

یک گروهی که با اسلام و روحانیت اسلام سر سخت مخالف بودند. از اولش هم مخالف بودند. اولش هم وقتی که مرحوم آیت‌الله کاشانی دید که اینها خلاف دارند می‌کنند و صحبت کرد، اینها [این‌] کار کردند [که‌] یک سگی را نزدیک مجلس عینک به آن زدند و اسمش را «آیت‌الله» گذاشتند! این در زمان آن[محمد مصدق] بود که اینها فخر می‌کنند به وجود او. او هم مُسلِم نبود. من در آن روز در منزل یکی از علمای تهران بودم که این خبر را شنیدم [...] من به آن آقا عرض کردم که این دیگر مخالف
بسم الله 3 بهمن 1357 (سه شنبه) :
 شورای سلطنت که برای حفظ رژیم سلطنتی در ایران تشکیل شده بود منحل گردید.
 4 بهمن 1357 (چهارشنبه) :
 برای جلوگیری از حضور امام خمینی در بین مردم ایران ارتش فرودگاه مهرآباد را به اشغال درآورد.
 5 بهمن 1357 (پنج شنبه) :
 دولت بختیار 3 روز فرودگاههای کشور را بست.
 7 بهمن 1357 (شنبه) :
 ـ‌ تحصن روحانیون مبارز در دانشگاه تهران در اعتراض به بستن فرودگاهها آغاز شد.
ـ راه‌پیمایی میلیونی مردم در تهران به مناسبت 28 صفر برگزار گردید.
 9 بهم
بسم الله 3 بهمن 1357 (سه شنبه) :  شورای سلطنت که برای حفظ رژیم سلطنتی در ایران تشکیل شده بود منحل گردید.  4 بهمن 1357 (چهارشنبه) :  برای جلوگیری از حضور امام خمینی در بین مردم ایران ارتش فرودگاه مهرآباد را به اشغال درآورد.  5 بهمن 1357 (پنج شنبه) :  دولت بختیار 3 روز فرودگاههای کشور را بست.  7 بهمن 1357 (شنبه) :  ـ‌ تحصن روحانیون مبارز در دانشگاه تهران در اعتراض به بستن فرودگاهها آغاز شد. ـ راه‌پیمایی میلیونی مردم در تهران به مناسبت 28 صفر برگزار گردید.  9 به
آدینهٔ نیک یا جمعهٔ نیک یا آدینهٔ مقدس در روز بزرگداشت مصلوب شدن و درگذشت مسیح است و گاهی با عید پسح یهودیان مصادف می‌شود. آدینه پاک رویدادی مهم در مسیحیت است، که نشان دهنده فداکاری‌ها، از خودگذشتگی‌ها، درد و رنج در زندگی عیسی مسیح است. این روز مربوط به هفتهٔ مقدسی است که عیسی در یکشنبهٔ نخل به بیت‌المقدس وارد شد و پس از دستگیری توسط سربازان رومی و تحمل مصائب و سختی‌ها بر فراز تپه گلکتا در اورشلیم به صلیب کشیده‌شد.
روز شنبه پس از آدینهٔ ن
تقریبا در همه جای دنیا مطالعات روانشناسی روی عشق نوجوانان بسیار کم انجام شده است. به نوجوانان به گونه ای نگاه می شود که انگار هنوز کودکی هستند که دهانشان بوی شیر می دهد؛ اصلا آنها را چه به عشق و عاشقی!
پدر و مادرها دلشان نمی خواهد نوجوانشان به این زودی ها در وادی عاشق شدن بیفتد و با جنس مخالف ارتباط داشته باشد. اگر هم متوجه احساس عاشقانه فرزندشان شوند تلاش می کنند آن را انکار کنند یا جلوی هر گونه رابطه ای را بگیرند اما این انکار و اجبار خطرناک
با سلام و عرض ادببنده پسری 28 ساله کارمند که مدت دوماهه نامزد کردم.تحصیلات هردویمان دکترا است. و به هم علاقه داریم چند وقتی هم قبل از نامزدی باهم بودیم و مشکلی نداشتیم. خانواده من به علت تفاوت هایی که بین خانواده ها بود مخالف بودن ولی با اصرار بنده موافقت کردند.ما هنوز رسما عقد نکردیم.ما دو نفر خداروشکر باهم مشکلی نداریم مشکل اصلی تقاوت فرهنگ ها و خانواده هاس.مثلا خانواده من مذهبی و اهل نماز و روزه در حالی که پدر عروس خانم اصلا هیچ اعتقادی به ا
سازمان‌های سرباز قدیمی از یک سیستم آنلاین و آنلاین ستایش می‌کنند که به سرعت به دولت اجازه می‌دهد تا بداند که چه زمانی سربازان قدیمی یا اعضای خانواده آن‌ها با مشکلات آموزشی خود مواجه می‌شوند ، از جمله برنامه‌های وام دانشجویی ، اعتبار دانشگاهی مشکوک و تبلیغات گمراه‌کننده .از زمان ایجاد برنامه GI ۱۱ سپتامبر در سال ۲۰۰۸ ، تعداد زیادی از حوادث مدارس مربوط به دامپزشکان را برای پرداخت تضمین شهریه مورد هدف قرار داده‌اند ، در حالی که به کهنه س
سلام علیکم؛ یکی از بزرگترین پایگاهای آمریکا تقریبا ۱ ساعت پیش، در عراق دود شد هوا؛ با سربازان آمریکایی جنایتکار و انگلیسی خبیث. این عملیات با موفقیت انجام شد و یکی از جهات کلی آن سیاسی بودن آن است که تشکیک در عملیات را رعایت کرده.

بخشی از متن پیام:
"۲- به دولت‌های متحد آمریکا که پایگاه‌های خود را در اختیار ارتش تروریستی این کشور قرار داده اند اخطار داده می‌شود هر سرزمینی، به هر ترتیب مبدا اقدامات خصمانه و تجاوزگرانه علیه جمهوری اسلامی ا

رئیس جمهور آمریکا بر تابوت دو سرباز آمریکایی که به تازگی در افغانستان کشته شدند، حاضر شد و ادای احترام به جا آورد.
به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا و همسرش ملانیا روز پنجشنبه به پایگاه نیروی هوایی آمریکا موسوم به پایگاه داور سفر کرده و به خانواده‌های این دو سرباز آمریکایی کشته شده در  افغانستان ابزار تسلیت کردند.

امیدوارم رییس جمهور ایران هم بر سر مزار شهدای روزهای اخیر عرصه امنیت ملی که در فتنه بی تدبیری

خانم فاطمه صادقی یک فمینیست سرشناس، روشنفکر، سیاست‌مدار و اهل پژوهش است. با اینحال یادداشت اخیرش با همه اهمیت و خواندنی‌بودنش در هیچ رسانه‌ای بازتاب داده نشده است.
 چون مذهبی و اصول‌گرا نیست رسانه‌های اینوری یادداشتش را بازتاب ندادند. و چون نقد حکام اصلاح‌طلب است آن‌وری‌ها بایکوتش کردند.
البته که این یادداشت و مخصوصا زاویه‌دیدش مخالف فکر من و مخالف فکرِ مخالفان من است و قطعا همین دلیل هم باعث می‌شود بخواهم در وبلاگ و کانالم بازنش
دبیر امور سربازان قدیمی , باب مک‌دونالد در روز پنج شنبه به قانونگذاران گفت که تا پایان جنگ کهنه سربازان قدیمی که وارد یا تماس با یک مرکز پزشکی و پزشکی می‌شوند , نیازهای بالینی خود را " آن روز " خواهند داشت , در حالی که ۵۶ درصد از سربازان قدیمی درخواست جبران خسارت خواهند کرد .تعهدات بلندپروازانه دو مورد از " اولویت‌های پیشرفت " بودند که مک‌دونالد جزییات آن را برای کمیته امور ایثارگران انتخاب کرد .هشت مورد از اولویت‌ها خاص خدمت به سربازان قدیم
خب آقای استان‌دار یا هر چی!
وقتی به اون طفلک که از روی درد بهت می‌گه:
به فکر تمام عرب‌ها هستی یا فقط اعراب سوریه؟
می‌گی:
بی‌تربیت مخالف نظام!
دیگه جمله‌ی بعدیت که بهش می‌گی:
ما برای شما خونمون رو هم می‌دیم
شنیده نمی‌شه که
بذار راحت فحششو بده!
چیکارش داری؟
تحمل و صبرت کجاست؟
ای بابا!
انقدر گل به خودی نزنید دیگه!
سلام
من دختری هستم که 21 سالمه، و از شدت نیاز عاطفی دارم میترکم، نمی خوام این نیاز عاطفی در من باشه، دارم عذاب میکشم، چیکار میتونم بکنم این نیاز عاطفی لعنتی به جنس مخالف از من دور بشه، دارم عقده ای میشم.
با انجام چه کارهایی میتونم این حس مزخرف رو از خودم دور کنم که برام آرامش نگذاشته، نظر شما در مورد کنترل میل عاطفی به جنس مخالف چیه؟ من کلا میخوام این حس عاطفی در درون خودم بکشم و به هدف های بالاتری تو زندگی فکر کنم، مثل پیشرفت کردن تو زندگی، 

دوستی با جنس مخالف چه آسیب‌هایی دارد؟

اساساً ارتباطات انسانی و روابط دوستانه با دیگران، در ادیان الهی به‌ویژه دین مبین اسلام تعریف ‌شده است. محدوده آن کاملاً مشخص گردیده است. دین مبین اسلام برای حفظ حریم خانواده و شکوفایی و کارآمدی آن و جلوگیری از بی‌بندوباری، اختلاط نسل‌ها و... برای ارتباطات افراد جامعه اسلامی قوانینی وضع کرده است، ازجمله آن‌ها قانون محرم و نامحرم
ادامه مطلب
 با نزدیک شدن به انتخابات مجلس شورای اسلامی ، دراویش افراطی هم صدا با معاندین و مخالفین نظام جمهوری اسلامی فعالیت های سیاسی خود را دوباره شروع کردند. دراویش افراطی کما فی السابق عینا مواضع آنان را در صفحات مجازی خود منتشر می‌نمایند. 
ادامه مطلب
تقریبا در همه جای دنیا مطالعات روانشناسی روی عشق نوجوانان بسیار کم انجام شده است. به نوجوانان به گونه ای نگاه می شود که انگار هنوز کودکی هستند که دهانشان بوی شیر می دهد؛ اصلا آنها را چه به عشق و عاشقی!
پدر و مادرها دلشان نمی خواهد نوجوانشان به این زودی ها در وادی عاشق شدن بیفتد و با جنس مخالف ارتباط داشته باشد. اگر هم متوجه احساس عاشقانه فرزندشان شوند تلاش می کنند آن را انکار کنند یا جلوی هر گونه رابطه ای را بگیرند اما این انکار و اجبار خطرناک
برنامه انتخاب کهنه سربازان ( VCP ) - با کسب اجازه از اوکلاهاما سیتیستاره‌ها و نوارها : By Nikkiواشنگتن - - قانونگذاران مجلس به دنبال تامین شش ماه بودجه اضطراری برای یک برنامه تقریبا ً ورشکسته هستند که به سربازان قدیمی اجازه می‌دهد تا پس از مذاکراتی که در یک قرارداد چند میلیارد دلاری برای تامین بودجه برنامه برای یک سال کامل و بررسی ساختمان‌های VA در سراسر کشور متوقف شده‌بودند ، مراقبت‌های بهداشتی دریافت کنند .اعضای کمیته روز سه‌شنبه به بحث در مو
اعتقاد بنده این است که سربازان معمولی هم که در مملکت امام زمان دارند خدمت می کنند در واقع سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه هستند و این موضوع را بارها به ایشان گفتم. از مامورین خدوم نیروی انتظامی گرفته تا سربازان معمولی همه در حقیقت در خدمت امام زمان عجل الله تعالی فرجه هستند و حسب مسئولیتی که دارند به ایشان خدمت میکنند.
بعضی اوقات که رفت و آمد دارم می بیننم این عزیزان در هوای 50 درجه جنوب زیر آفتاب سوزان و رطوبت دریایی نفس گیر ایستادند و
 تمام شد دوستی ده سال امان!
 ماه رمضان آن سالها در خصوص ربنای استاد شجریان که به تازگی پخشش از صدا و سیما ممنوع شده بود پستی منتشر کردم. آمد و کامنت گذاشت. از استاد تا میتوانست انتقاد کرد. دعوایمان شد. بدجور به هم تاختیم. در همان کامنتدونی بلاگفا. نظرات موافق و مخالف بسیار بود.‌ تا مدتها ذهنم بابت حرفهایی که زده بود متشنج بود. تحلیلگر سیاسی بود و سر جریانات مختلف دو قطب مخالف بودیم و هیچوقت همسو نشدیم. تصمیم گرفتیم اصلا بحث سیاسی با هم نداشته ب
لباس ارتش، یونیفرم مخصوص سربازان در ارگان ارتش در هریک از نیروها می باشد. هر یک از سربازان در دوران خدمت سربازی خود باید یکبار این لباس رابپوشند. یکی از قابلیت های لباس ارتش این است که امکان چاپ انواع اتیکت گلدوزی و آرم و علائم نظامی بر روی آن وجود دارد. در سایه روشن برای کلیه نیروها آرم و علائم نظامی ارائه می شود. این لباس ها با کیفیت بالا و با قیمت ارزان به مشتریان عزیز ارائه می شود، قیمت دهی به لباس بر اساس فاکتورهای مختلفی تعیین می شود که

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

salemziba